NFL ستاره Ha Ha کلینتون-Dix فرار در وحشت پس از برخورد نزدیک با خرس در مجتمع آپارتمانی (تصویری)

فیلم جدیدی از Dallas Cowboys ایمنی Ha Ha کلینتون-Dix که قبلا نشان داده شیکاگو خرس scampering برای ایمنی پس از او مختل دو خرس های وحشی به عنوان او سوار روروک مخصوص بچه ها در یک مجتمع مسکونی.

کلینتون-Dix است که علاوه بر این اخیر به جدید-نگاه کابوی ها پیش از شروع سال 2020 NFL season ارسال شده باور نکردنی فیلم به خود Instagram حساب نشان دادن تصاویر و فیلم از این حادثه.

همچنین در rt.com احساس سوختگی: NFL بازیکن تیلور Rapp سوختگی از 10 ، 000 کالری در یک روز در رسانه های اجتماعی و چالش

این کلیپ نشان می دهد که 27 ساله Pro کاسه ایمنی سوارکاری گذشته یک ماشین پارک شده قبل از او متوجه یک خرس و (احتمالا) آن توله تکاپو پارک ماشین. کلینتون-Dix بلافاصله ویترین برخی از سرعت ساخته شده است که او دفاعی بی باک در لیگ گذشته شش فصل به عنوان او را رها روروک مخصوص بچه ها خود و به سرعت به دور از خطر بالقوه.

من بازی D, باید آماده رفتن به,” کلینتون-Dix نوشت: در یک پیام همراه با کلیپ که به نظر می رسد ثبت شده در شنبه شب. “دید از بالا بر من تلنگر به نوبه خود اما درایو وجود دارد. من نمی دانم که چگونه بسیاری از افراد بیش از وجود دارد.”

به نظر می رسد به عنوان اینکه دو خرس شد فقط به عنوان احساس خطر به عنوان کلینتون-Dix شد که این جفت ارز بالا دم آن را در جهت مخالف از کابوی ها ،

همچنین در rt.com “من نمی بینم نژادپرستی در فوتبال’: دنور سر مربی ویک Fangio می گوید فوتبال آمریکایی مجموعه یک مثال خوب برای ما جامعه

تا حدودی اتفاقا کلینتون-Dix صرف 2019 فصل به عنوان یک عضو از Chicago Bears که در آن او ثبت شده 78 ترکیب پردازد و در طول این مدت است. او پس از امضا یک سال 4 میلیون دلار در مقابله با دالاس کابوی ها به عنوان تیم سر مربی جدید مایک مک کارتی نظارت یک بازیکن تعمیرات اساسی در تگزاس است.

مک کارتی هر چند مطمئنا امیدوار است که شارژ ندارد کاملا مشابه واکنش به این خرس باید دو دیدار تیم فصل آینده است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net