NFL رئیس می گوید ‘ما در اشتباه بودند’ بیش از موضع بر روی بازیکن تظاهرات – اما تهمت yells ‘هیچ زانو’

NFL است در حادثه تصادف با رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن پس از کمیسر راجر Goodell گفت: لیگ “اشتباه بود برای گوش دادن به بازیکنان قبلا” در ردیف بیش اعتراضات علیه نابرابری نژادی در ایالات متحده است.

Goodell در پاسخ به ادامه ناآرامی ها در آمریکا پس از مرگ جورج فلوید در یک پیام در روز جمعه پس از اینکه نام تعدادی از مشخصات بازیکنان NFL محکوم به نژاد پرستی.

“ما لیگ ملی فوتبال محکوم کردن نژادپرستی و نظام ظلم و ستم از مردم” Goodell گفت: در یک پیام ارسال شده به رسانه های اجتماعی.

“ما لیگ ملی فوتبال اعتراف ما در اشتباه بودند برای گوش دادن به بازیکنان NFL زودتر و تشویق همه بازیکنان به صحبت کردن و اعتراض مسالمت آمیز.

“ما لیگ ملی فوتبال بر این باورند که سیاه و سفید زندگی می کند مهم است.”

“بدون سیاه, بازیکنان, وجود خواهد داشت هیچ لیگ ملی فوتبال و تظاهرات در سراسر کشور حاکی از قرن سکوت, نابرابری و ظلم و ستم از بازیکنان و مربیان و طرفداران و کارکنان.

“ما در حال گوش دادن. من گوش دادن. و من خواهد بود رسیدن به بازیکنانی که مطرح کرده اند صدای خود و دیگران در مورد چگونه ما می تواند به بهبود و رفتن به جلو برای بهتر و بیشتر در ایالات NFL خانواده است.”

همچنین در rt.com ‘نژادپرستان هرگز واقعا متاسفم’: Rookie جیک فروم به نام به عنوان یک نژادپرست پس از “نخبگان مردم سفید’ متن پیام های ظهور

پذیرش پشیمانی از Goodell شرح زیر تمدید انتقاد بیش NFL را از دست داده و به ‘نگاهی به زانو’ تظاهرات علیه خشونت پلیس آغاز شده توسط San Francisco 49ers کارفرمایی khezri در سال 2016.

Kaepernick عمل به زودی تعداد زیادی از دیگران در NFL و در سراسر لیگ های دیگر اگر چه تظاهرات کردند و خشم در برخی از محله های – از جمله رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن – که متهم به کسانی که پشت سر آنها از بی احترامی به پرچم ما سرود و نظامی است.

NFL نقل مکان کرد به بان کی مون در میدان تظاهرات در سال 2018 در حالی که Kaepernick تصمیم گرفتند قرارداد خود را با 49ers یک سال پیش از آن و بعد از آن شکایت کرد, لیگ به اتهام تبانی بین صاحبان تیم به ثبت نام او را به دلیل جنجال های اطراف شد.

دو طرف حل و فصل 2019 در یک توافق محرمانه اما Kaepernick باقی مانده در حاشیه.

همچنین در rt.com Khezri کار درست را انجام داد. سیاه, celebs مثل Jay Z و Beyonce انجام نمی دهد و تقریبا به اندازه کافی در مبارزه برای عدالت

Goodell تازه نشان می دهد از ندامت به ظاهر مجموعه او و لیگ البته برای برخورد با مغلوب ساختن پیشی جستن تصریح کرد که مخالفت خود را به ‘نگاهی به زانو داعش در توییتر در روز جمعه.

تهمت بود در پاسخ پس از کهنه New Orleans Saints کارفرمایی Drew Brees عذرخواهی برای نظرات که در آن او گفت که او “هرگز موافق با کسی بی احترامی پرچم.”

همچنین در rt.com ‘من از بخشش خود را’: NFL ستاره Drew Brees شرمنده به عذرخواهی برای نظرات به زانو تظاهرات

پس از Brees عقب نشینی و خواسته برای “بخشش” مغلوب ساختن پیشی جستن توییتی که ستاره باید گیر به موضع اصلی خود را در حالی که خواستار ‘هیچ زانو’ در NFL.

Brees بعد در پاسخ به تهمت به طور مستقیم در یک پیام در Instagram.

“من از طریق مداوم گفتگو با دوستان هم تیمی و رهبران در جامعه متوجه این مسئله در مورد پرچم آمریکا” Brees نوشت.

“این شده است هرگز. ما دیگر نمی تواند استفاده از پرچم به نوبه خود مردم را به دور و یا منحرف کردن آنها از مسائل واقعی که به صورت سیاه و جوامع است.

“ما این بازگشت در سال 2017, و متاسفانه من به ارمغان آورد و آن را به عقب با نظرات من در این هفته.

“ما باید از صحبت کردن در مورد پرچم و تغییر توجه ما به مسائل واقعی سیستمیک نژادی و بی عدالتی اقتصادی ظلم و خشونت پلیس و قضایی & اصلاحات در زندان…

“ما به عنوان یک جامعه نیاز به گوش دادن و یادگیری از درد و رنج ما سیاه جوامع است. ما باید بپذیریم که مشکلات شناسایی راه حل و سپس با قرار دادن این اقدام است.

“سیاه و سفید جامعه نمی تواند آن را به تنهایی. این نیاز همه ما است.”

همچنین در rt.com “من نمی بینم نژادپرستی در فوتبال’: دنور سر مربی ویک Fangio می گوید فوتبال آمریکایی مجموعه یک مثال خوب برای ما جامعه

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de