نیمار را مادر اجاره تخت برای 23yo toyboy & ‘در نظر ازدواج’ تنها چند روز پس از شایعه تقسیم

رابطه بین نادین Goncalves و 23 ساله نیمار وسواسی Tiago راموس به نظر می رسد به دست گرفته اند و به نوبه خود یکی دیگر از گزارش در برزیل پیشنهاد نیمار را تا به حال ریخته او و پس از آن به سرعت شعلهور عاشقانه خود را.

احمقانه Goncalves تصور می شد به شکسته اند تا با رضایت پرنیان راموس زیر فشار خانواده اش در نور از اتهامات که به او حمله سابق شعله ریتا Cumplido, 44, در ماه اکتبر سال گذشته است.

گزارش ها حاکی از آن است که 52 ساله شده بود با توجه به ازدواج راموس پس از “مسحور” توسط او را زمانی که آنها برای اولین بار ملاقات در Neymar را عجیب جشن تولد در پاریس در ماه فوریه که راموس به حال امن دعوت به طریق مهاجم آشپز, مائورو Leitao.

همچنین در rt.com ‘غیر قابل توصیف’: نیمار می شود 22 ساله و ‘او’ به عنوان مادر حرکت می کند از پدر با معشوق جدید است که 30 سال جوانتر از او

پس از Goncalves خواسته به یک استراحت از رابطه هفته گذشته راموس گفته شد به تبعید شده اند به خانه یک دوست در سائو پائولو که در آن برزیل روزنامه های اضافی ادعا کرد که او به دنبال “کمک معنوی” از یک کشیش.

در حال حاضر راموس که یک بار نوشت: یک احساساتی سری از پیام های نیمار در Instagram اعتراف تمایل خود را به نزدیک به پاریس سنت ژرمن به جلو گزارش شده است که زندگی در یک آپارتمان اجاره ای Goncalves در سواحل این شهرستان است و دیدن او در برابر خانواده اش خواسته پس از “داغ و شدید آشتی آخر هفته”.

آنها در ابتدا اعلام کرد خود را عاشقانه در آغاز مارس زمانی که Goncalves مشترک یک عکس با او را پس از بیش از 1.6 میلیون نفر در Instagram که در آن او به نظر می رسد به بچه راموس در یک باغ.

نیمار که رابطه نزدیک با مادر خود, پیشنهاد تصویب یک نظر در پاسخ اما خانواده از جمله نیمار خواهر Rafaella سانتوس گفته شده unimpressed آیات اخیر در مورد راموس قبلی عاشقان.

همچنین در rt.com نیمار را mum افسردگی 23yo toyboy پس از کشف او مورخ میزبان مردان

کسانی که شامل یک گزارش سه راه ارتباط با 24 سال-مدل هانس مادرید و 32 ساله تاجر رافائل Stember و همچنین Cumplido مواد منفجره را ادعا می کند.

مجری تلویزیونی زن سروری Fernandes, 55, همچنین نشان داد که راموس نوشته بود او یک نامه عشق زمانی که او 18 ساله بود گفتن او را که او “دیوانه” در مورد او قبل از ملاقات با او از طریق یکی از آشنایان در یک استودیو که در آن او فیلمبرداری شد.

همچنین در rt.com اسباب بازی پسران, مدل های & موارد دادگاه: در داخل Neymar رنگارنگ زندگی خانوادگی پس از اخبار او است که قدمت فن 30 سال سوم

“گاهی اوقات شما معروف مردم فکر می کنم که ما اعلام خودمان را فقط به دلیل شهرت” Fernandes گفت: راموس به او گفت قبل از اعتراف به داشتن “یک احساس عجیب و غریب در داخل از خودم” وقتی او را دیدم او در تلویزیون است.

فرناندز گفت که او تبدیل راموس پیشنهاد یک تاریخ و اضافی ادعا کرده او دل شکستگی رنج می برد بیشتر زمانی که Goncalves زمان پیشنهادی این ماه گزارش داد که او گریستم و گفت: دوستان در مورد تعارف او را داده بود در حالی که در حال هشدار داد به قبول درخواست مصاحبه.

همچنین در rt.com نی را payday: در اینجا چیزی است که نیمار می تواند کسب درآمد در هر دقیقه اگر او نشانه سودآور تمدید قرارداد با PSG

خروجی منتشر کرده است اسناد دادگاه گفته ظ سابق شعله Cumplido و به نقل از او به عنوان یادآوری: “او نوشید زیادی شد متفاوت بود و بسیار حسود است. او همیشه فکر می کردم که من با مردان دیگر است و من فریب او را.

“او بسیار حسود… به نقطه ای از بیماری های روانی. او تصور چیزهایی که مردم عادی نیست.

همچنین در rt.com ‘این اشتیاق برای فوتبال!’ نیمار اذعان به تجربه ‘اضطراب’ در طول اجرا نبود با توجه به COVID-19

“در یک وضعیت او خیلی عصبانی بود مرا با دست بسیار سخت است و من با چشم های سیاه و سفید.”

Cumplido متهم راموس خانواده از تهدید او را زمانی که آنها می ترسید او را از تماس با مطبوعات و او را متهم کرد از ضربه او را کشیدن مو خود را پاره کردن لباس های خود را و پرتاب خود را به طبقه.

همچنین در rt.com ‘فوتبال بدون هواداران است غمگین از رقص خود را با خواهر’: اسپانیا supremo لوئیس انریکه را کنایه جرقه رم از نیمار, جوک

او ادعا کرد که او او را پشتیبانی می کند در حالی که او تا به حال آزمایش برای تیم های فوتبال کمک کرد او را به امن ما ویزا و سقط دو حاملگی او در طول رابطه خود با داشتن ابتدا او را ملاقات کرد زمانی که او خواست پسرش را برای شماره تلفن خود را در فروشگاه که در آن زن مطلقه کار کرده است.

“روز من…به ایستگاه پلیس رفت او ساخته شده یک سوراخ بزرگ در سر من من انداخت روی زمین و به من ضربه بسیار سخت است,” او گفت:. “من تا به حال گزارش آن را به خاطر او به من رسید در مقابل ایستگاه پلیس در مقابل پلیس.

همچنین در rt.com تخم مرغ بر روی صورت خود را: کسیکه شوخی زننده نیمار ترول پسر Davi لوکا با فریب هشت ساله به شکستن تخم مرغ بر سر او (ویدئو)

“او بدرفتاری و باید برای آن پرداخت. من می خواهم عدالت است. فرزندان من رنج زیادی از آن و من می خواهم به آنها را نشان می دهد که من قوی هستم من ترسو نیست.”

راموس ارسال شده یک عکس از یک جنگجو سبک شکل رو به یک غول شیر بر روی یک کوه در Instagram هفته گذشته گفتن خود را پس از تقریبا 700,000: “زمان است که خداوند از دلیل است.”

او به دنبال آن توسط نما در یک جفت شورت در بالکن مشرف به ساحل دیروز اضافه کرد: “آرام باشید.”

Goncalves است صحبت علنی در مورد راموس پس از او تصویر خودش را در آغوش او در ماه آوریل است. هفته گذشته او نوشته شده احساسی تصویری از امکانات او کمک می کند تا برای هماهنگی در نقش برجسته با نیمار خیریه حمایت از افراد جوان captioning کلیپ: “من از دست بچه ها. ماندن در خانه کوچک من آنهایی که به زودی همه این خواهد شد.”

همچنین در rt.com نی می خواهد خود را پرداخت: Neymar فایل سوم ادعای قانونی در برابر باشگاه سابق بارسلونا

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de