یک رنج از طرفداران شکست خورده است و در پیشنهاد خود را به ماری جوانا پزشکی در دسترس به دو مجموعه از NFL هواداران از دیدن این ایده را رد کرد و توسط یک کمیته دولتی با وجود dispiriting برنده نسبت به تیم های تحت بررسی.

وینسنت Morano خود را مشاهده کنید رویا لوله به دولت هیئت پزشکی اوهایو در اواخر ماه دسامبر با این استدلال که طرفداران کلیولند براونز و Cincinnati Bengals باید اجازه داده شود به سهولت خود را به سختی با ماری جوانا نسخه.

نگاهی به دو تیم’ پرونده پس از 2019 NFL season نشان می دهد این فن از 30 سال است به همان اندازه به دلیل احساس درد در این فصل به عنوان او بیش از حد از این دوره از طول عمر خود را.

این Bengals رفت 2-14 به پایان مرده در AFC شمالی درست پیش از بدون زرق و برق Browns که به پایان رسید با یک 6-10 رکورد با وجود خوش بینی بسیار جلوتر از خود را 2019 مبارزات انتخاباتی.

همچنین در rt.com در اینجا علف های هرز رفتن! تاتنهام رئیس نشان می دهد که چگونه آنها کشف غیر قانونی ماری جوانا در عملیات انبار در استادیوم جدید ساخت

اگر چه Browns شانس بهتر از این Bengals فصل گذشته این آمار بیش از 10 سال گذشته نشان می دهد که کلیولند هستند که حداقل تیم موفق در NFL در نظر برنده با یک رکورد کلی 42-117 بیش از دهه گذشته است.

Morano دادخواست که مشخص ساخت ماری جوانا در دسترس برای کسانی که تشخیص داده شده به عنوان یک “براونز/Bengals فن” یکی از 26 طرح از جمله درخواست برای شرایط معمول مانند اضطراب و افسردگی است.

دولت هیئت پزشکی بود ديپلمات با نتیجه رسیدند که “وجود یک پزشک در اوهایو است که اختلاف نظر دارند” با وجود Browns رد جانشینی مربیان و عدم ثبت یک پیروزی در سال 2017 و همچنین پیوستن به Bengals به عنوان یک تیم است که هنوز برای برنده شدن در یک بازی حذفی در قرن 21 است.

همچنین در rt.com ‘داووس از شاهدانه’: ستاره بوکس مایک تایسون در نظر دارد برای افزایش کارائیب اقتصاد با علف های هرز کسب و کار

صحبت به Enquirer, Morano استدلال کرد: “مردم فکر می کنند ورزش نیست مردم را تحت تاثیر قرار وضعیت روانی اما واضح است که آنها انجام می دهند.

“ما شده ایم درد و رنج برای 30 سال همه ما است. آمده است دوشنبه, همه got the blues و است که می تواند به سهولت درد خود را دور.”

یک مدافع قانونی Morano بستری او unsurprised که ایده او این بود نه یکی از سه به جلو انجام شده توسط هیئت مدیره اضافه کردن در توییتر: “در سال آینده!” به او قول داد برای مبارزه با این حکم در آینده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su

نرم افزار گرامرلی