باستان شناسان مشغول به کار در مصر دره پادشاهان ساخته شده اند بمب ادعا می کنند که آنها ممکن است کشف راز مقبره ملکه نفرتیتی – در ناشناخته فضایی فراتر از توت عنخ آمون را دفن مجلسی.

اگر درست ثابت می تواند علامت یکی از بزرگترین اکتشافات باستان شناسی در تاریخ این کشور است.

این تیم به رهبری توسط وزیر سابق مصر از آثار باستانی Mamdouh Eldamaty از دانشگاه عین شمس استفاده از رادار نافذ زمین و یک راز راهرو در نزدیکی آرامگاه یکی از مصر معروف ترین سلطنتی فرعون توت عنخ آمون. پسر پادشاه قابل توجه سایت دفن کشف شد و در سال 1922 توسط باستان شناس انگلیسی هوارد کارتر.

مشابه زمین نافذ مطالعات انجام شده در این آرامگاه در سال 2017, اما هیچ مخفی در اتاق پیدا شد. اما Eldamaty و تیم خود را ادامه داده و در بر داشت بزرگ 32 فوت-اتاق گسترده با 6ft-سقف پنهان در نزدیکی سنگ بستر در همان عمق به عنوان توت عنخ آمون مجلسی.

این تیم مطمئن نیستید که آیا این فضای جدید به صورت فیزیکی متصل به آرامگاه شاه توت, اما آن عمود بر موقعیت نسبی به آن ممکن است نشان می دهد یک اتصال – و به طور بالقوه طولانی از دست رفته آرامگاه مصر ملکه مرموز.

همچنین در rt.com گوش دادن به خود مومیایی! مصر کشیش صدای شنیده 3000 سال پس از مرگ او از طریق 3D-چاپ آوازی دستگاه

آنها ارائه یافته های خود را به مصر شورای عالی آثار باستانی (SCA) در اوایل این ماه و امید به انجام گسترده تر حفاری از سایت برای تایید یافته های خود را و به طور بالقوه پرده یکی از مهم ترین اکتشافات مدرن در تاریخ مصر در آینده نزدیک.

Nefertiti زندگی است در رمز و راز. مشهور زن فرعون و شاه توت نامادری اعتقاد بر این است که حکومت مصر در طول امپراتوری مرفه 18 سلسله تقریبا از 3300 سال پیش از 1353 به 1336 قبل از میلاد. اما آرامگاه او هرگز یافت شده است.

مانند این داستان ؟ به اشتراک گذاری آن با دوستان!

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im