نیوکاسل ‘خوب ساخته شده اند پیشنهاد کرد’ برای تبدیل شدن به مدیر جدید به عربستان تصاحب اتمام

مذاکرات صورت گرفته بین نیوکاسل و نمایندگان Mauricio کرد و “یک پیشنهاد خوب” ساخته شده بود او را به مدیر جدید زمانی که عربستان سعودی تصاحب باشگاه کامل است با توجه به نزدیک دوست, Ossie Ardiles.

سابق تاتنهام رئیس کرد به نظر می رسد در حال حرکت نزدیک تر از همیشه به جای استیو بروس به عنوان نیوکاسل مدیر پس از همکار خود آرژانتین و اسپرز سفیر Ardiles گفت که او ساخته شده است یک پیشنهاد توسط باشگاه.

آن است که به طور گسترده ای انتظار می رود که نیوکاسل را به طور رسمی اعلام £300 میلیون (US$360) تصاحب رهبری عمومی صندوق سرمایه گذاری (PIF) از عربستان سعودی در روزهای آینده.

در مصاحبه با آرژانتین سایت Infobae, Ardiles تایید کرد که هموطن و تا به حال نزدیک گفتگو با نیوکاسل در مورد نظارت یک انقلاب بزرگ در این باشگاه است که متعلق به انگلیسی, میلیاردر مایک اشلی برای 13 سال گذشته.

همچنین در rt.com لیگ برتر می شود, جغرافیای سیاسی میدان نبرد به عنوان قطر پخش حرکت می کند برای جلوگیری از تصاحب عربستان

با وجود اینکه از کار اخراج شده توسط تاتنهام در اوایل سال جاری, کرد, 48, هنوز تحت قرارداد در وایت هارت لین تا سه شنبه این هفته است. او در حال حاضر رایگان به صحبت می کنند به باشگاه های دیگر با این حال.

“او در ارتباط با نیوکاسل,” Ardiles نشان داد با توجه به آینه.

“هنگامی که او را به صحبت مستقیم است که در باشگاه وجود داشت از اول رای مردم درگیر است که او ساخته شده است یک پیشنهاد خوب و او تا به حال یک رابطه با تاتنهام.

“سهشنبه گذشته وضعیت او باز شد و او آزاد است مربی است. در این راه او را بشنود ارائه می دهد اما نیوکاسل یک شرکت امکان مستقیم دوباره.

“شما وقت خود را به فکر می کنم و صبر کنید کمی برای همه این اتفاق می افتد.”

حدس و گمان بوده است تب برای چند ماه گذشته در مورد میزان سرمایه گذاری است که می تواند قرار داده و به باشگاه توسط عربستان پیشنهاد رهبری سرمایه آماندا Staveley – به طور بالقوه آوردن سطح جهانی superstars به سنت جیمز پارک.

همچنین در rt.com آماندا ستولی: ‘بریتانیا پر زرق و برق ترین سرمایه’ و رهبری مگا پول عربستان ورود به فوتبال

این باشگاه با توجه به زمان رئیس Bruce بدون شک می خواهید یک مدیر کرد که کالیبر آنها را جذب کند.

“او کاملا سطح بالا تکنسین” گفت: Ardiles.

“او یکی از سه بهترین تکنسین ها در جهان است. او می تواند به طور مستقیم در هر کجا که او می خواهد. در اینجا در اسپانیا و فرانسه و ایتالیا. اما او واقعا دوست دارد کارگردانی در انگلستان است.

“نه وجود دارد بسیاری از باشگاه ها که در آن او می تواند و باید لوکس داشتن آن است. وجود دارد چند بسیار بزرگ تیم است که می خواهید آن را و یکی از آنها انتخاب شود.”

عربستان کنسرسیوم را تصاحب این باشگاه در نهایت با حمایت ولیعهد و محمد بن سلمان در حال حاضر شده است ‘greenlit’ توسط لیگ برتر با توجه به برخی از گزارش ها.

همچنین در rt.com ستیز عربستان تصاحب نیوکاسل ‘تایید شده توسط لیگ برتر’ پس از غلبه بر تهدید دولت بلوک بیش از دزدی ردیف

یک اطلاعیه می تواند قریب الوقوع در یک حرکت است که تبدیل این باشگاه و این منطقه از شمال شرق انگلستان.

نیوکاسل هواداران به مدت طولانی مورد اعتراض مالک فعلی اشلی و بیشتر خواهد خوش آمدید جدید خود را حامیان با وجود ترس از خارج در مورد عربستان سعودی در نقض حقوق بشر و کشتار مخالف نگار جمال Khashoggi در سال 2018 است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de