نوزاد تازه متولد شده در اسرائیل آزمایش مثبت برای Covid-19

یک کودک از تنها هشت روز دارای آزمایش مثبت برای Covid-19 در تل آویو اسرائیل در یک استارک یادآوری است که در حالی که کودکان در نظر گرفته شده کاهش خطر آنها قطعا امن نیست در این بیماری همه گیر.

نوزاد متولد شده در مرکز درمانی هداسا در قدس اما بعدها به ارمغان آورد Wolfson مرکز پزشکی در شهر خولون در جنوب تل آویو پس از آن ایجاد یک تب و دیگر علائم و نشانه های این ویروس است.

مرکز تایید تشخیص در روز سه شنبه گفت که نوزاد در یک ویژه جداسازی بخش است. مادر, در ضمن آزمایش منفی برای عفونت است.

همچنین در rt.com اولین نوزاد می میرد در آمریکا پس از coronavirus تشخیص

کودکان و نوزادان در نظر گرفته نمی گروههای در معرض خطر برای Covid-19 اما این اولین بار نیست که یک کودک بسیار جوان دارای آزمایش مثبت برای ویروس. یک کودک زیر یک سال, درگذشت این ویروس در شیکاگو در اواخر ماه مارس است. شش هفته کودک که تست مثبت نیز درگذشت و در کانکتیکات. پزشکان چینی که قبلا گزارش شده است که یک نوزاد مرده در ووهان چین اولیه به وقوع.

اسرائیل گزارش کرده است 11,868 موارد مثبت و 174 مرگ و میر ناشی از این ویروس به عنوان از آوریل 14. نیز وجود داشته اند صدها نفر از موارد گزارش شده در بانک غرب و 13 مورد تأیید در غزه.

دولت اجرا کشت از اقدامات از جمله ساخت پوشیدن ماسک در عمومی اجباری و سفت محدودیت های مسافرتی. یک حکومت نظامی تحمیل شده بر شهروندان برداشته شد در 9 آوریل. فوق العاده ارتدوکس شهر ” بنی Brak قرار داده شده تحت مستند پس از آن به عنوان یک کانون برای ویروس.

مانند این داستان ؟ به اشتراک گذاری آن با دوستان!

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im