نیویورک تایمز لغو توسط لیبرال ها بیش از سناتور پنبه ‘ارسال در نیروهای’ op-ed

نظر ویراستاران در نیویورک تایمز روبرو هستند تماس به استعفا انتشار یک op-ed by آرکانزاس سناتور تام پنبه ساخت یک مورد برای استقرار نظامی برای سرکوب شورش است که باید شکسته سراسر ایالات متحده است.

منتشر شده در روز چهارشنبه و با عنوان “ارسال نیروهای” پنبه op-ed استدلال کرد که پلیس و حتی گارد ملی نمی تواند کاملا ارائه یک “قریب به اتفاق نشان می دهد از زور برای متفرق کردن بازداشت و در نهایت جلوگیری از lawbreakers” و این که ارتش آمریکا باید برای هدف استفاده می شود.

بار مشترکین فعلی و سابق – را محکوم کرد op-ed و سوگند به تحریم کاغذ رفتن به جلو.

انتشار پنبه را “شنیع op-ed غیر قابل قبول است و وجود دارد باید استعفا,” اعلام کرد نویسنده ثور بنسون.

روزنامه نگار یاشار علی در واقع با برچسب نظر ویراستاران و خواستار آنها را “استعفا یا ارائه دقیق حسابداری به چگونه شما نیست درگیر در انتشار آن افتضاح op-ed” تهدید به استفاده از “عظیم امتیاز” برای وادار کردن آنها.

مقاله نویس Wahajat علی (رابطه) را محکوم پنبه مقاله به عنوان یک “چشم انداز فاشیستی امریکا” و هر کسی که حاضر به رسمیت شناختن آن به عنوان آینده حزب جمهوری خواه به عنوان “عمدا نادان و ساده لوحانه است.”

وجود دارد برخی از کسانی که در دفاع از این کاغذ برای چاپ و نشر پنبه و اگر تنها به عنوان یک آموزشی مثال از “محافظه کاری مدرن” – به رسوم محکوم کرد توسط صالح آن رفت و بدون گفتن.

خواننده دیگری اظهار داشت که این پنبه را دوم op-ed در بار از ژانویه – زمانی که او ساخته شده یک مورد برای کشتن ایرانی ژنرال قاسم سلیمانی – و به نام سناتور “شاید بیشتر unhinged neoconservative جنگ طلب در کنگره است.”

در پاسخ به این واکنش, بار’ سرمقاله صفحه ویرایشگر جیمز بنت گفت که در حالی که او می داند که بسیاری از خوانندگان می توانید پنبه استدلال “درد مقعد, حتی خطرناک,” او معتقد است که این است که چرا این حکم بحث است. “بار نظر مدیون آن به خوانندگان ما به آنها نشان می دهد ضد استدلال به خصوص کسانی که ساخته شده توسط مردم در یک موقعیت برای تعیین سیاست” او هنوز توییتی. بنت افزود که بار منتشر کرده است سراسیمگی از op-eds, در حمایت از تظاهرات.

پنبه علاقه برای راه حل نظامی ممکن است رانده تجربه شخصی – او خدمت در ارتش ایالات متحده به عنوان یک افسر پیاده نظام و مستقر شد در هر دو کشور عراق و افغانستان قبل از بازنشستگی برای انتخابات کنگره در سال 2013 – اما او همچنین با استفاده از یک مثال نزدیک به خانه خود را به صورت. در سال 1957 او نوشت: رئیس جمهور دوایت آیزنهاور federalized آرکانزاس گارد ملی و فرستاده لشکر 101 هوابرد به لیتل راک به نیروی فرماندار ارول Faubus “یک نژادپرست حزب دموکرات” به desegregate مدارس.

او همچنین شامل آنچه که ممکن است به عنوان خوانده شده یک حفاری در جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن – کسی که با او نیست ذکر نام — گفت که در حالی که اجرای قانون می تواند رعایت نظم عمومی در زمان عادی بیشتر مورد نیاز است در حال حاضر “حتی اگر بسیاری از سیاستمداران ترجیح می دهند به زور گرفتن دست خود را در حالی که این کشور می سوزد.”

فکر می کنم دوستان علاقه مند می شود ؟ به اشتراک گذاشتن این داستان!

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de