ایالت نیویورک می بیند کمترین روزانه پرش در Covid-19 مرگ و میر, از مجموع 2,373 به 2,935 – فرماندار کومو

یکی دیگر از 562 که مردم از coronavirus در نیویورک به عنوان دولت سلامت بحران عمیق تر. رژیم صهیونیستی. اندرو کومو اعلام کرد مردم “در حال رفتن برای مردن در کوتاه مدت” با توجه به کمبود تخت و دستگاه تهویه مصنوعی در بیمارستان.

پرش در مرگ و میر از روز پنج شنبه به ارمغان آورد نیویورک مجموع Covid-19 مرگ و میر به کمتر از 3000 – فقط کمتر از نیمی از آمریکا در مجموع 6,558.

“نیویورک است که در بحران و کمک به نیویورک” کومو التماس درخواست دولت فدرال برای استقرار منابع را از جاهای دیگر به کمک ویروس زده دولت است.

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به اعزام نیروی دریایی ایالات متحده در بیمارستان کشتی به شهر نیویورک و سپاه مهندسی ارتش در حال حاضر راه اندازی بیمارستان در این شهرستان است. حتی پس از کومو گفت که دولت خود را در تنگه وخیم است.

“بیمارستان ها در حال حاضر تبدیل به به طور موثر ICU بیمارستان برای Covid-19 بیماران,” او گفت:.

هر چند کومو التماس کرد با هر دو دولت فدرال و کشورهای همسایه برای استقرار منابع به نیویورک فرماندار هنوز صادر گسترده دولت شده است. کومو رد قرنطینه طرح پیشنهادی با مغلوب ساختن پیشی جستن در هفته گذشته این ادعا که چنین برنامه ای خواهد بود “معکوس” و “سازمان ملل آمریکایی” قبل از مغلوب ساختن پیشی جستن این ایده را رها.

همچنین در rt.com چرا حتی نمی تواند یک بیماری همه گیر مستند توقف آمریکایی ها از بودن در داغستان جرم تیراندازی?

با مرگ و میر افزایش نیویورک بیمارستان نه تنها امکانات در حال اجرا از فضا. Morgues در اپل بزرگ در حال نزدیک شدن به ظرفیت و سازمان مدیریت اضطراری فدرال دستور داده است تا 85 کامیون های یخچال و 100,000 کیسه های بدن از پنتاگون برای رسیدگی به تقاضای یک ABC News در گزارش روز پنج شنبه نشان داد.

تایید موارد Covid-19 در نیویورک شروع به پریدن کرد بیش از 100 ، 000 در روز جمعه بیش از حد از 92,000 یک روز پیش از آن.

همچنین در rt.com قرمز متحده آهسته تر برای پاسخ به Covid-19 به عنوان آنها به گوش مغلوب ساختن پیشی جستن Axios بنیانگذار ادعا می کند…به جز آبی متحده شده اند بدترین ضربه

مانند این داستان ؟ به اشتراک گذاری آن با دوستان!

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im