نیویورک می گذرد 10,000 coronavirus موارد به عنوان ایالت مستند دستور

ایالت نیویورک است در گزارش خود 10,000 th فرد با Covid-19 coronavirus و در حال حاضر حساب برای بیش از نیمی از همه ما موارد است. دولت فدرال اعلام کرده است یک “فاجعه بزرگ” در ایالت نیویورک.

در مجموع 10,365 مردم باید آزمایش مثبت برای Covid-19 در ایالت نیویورک بین جمعه و شنبه تا 3,254 در روز گذشته فرماندار اندرو کومو در روز شنبه اعلام کرد. کومو اعلام کرد که 1,803 از این موارد جدید کشف شد در شهر نیویورک اما مقامات در این شهرستان بعد گفت: ان بی سی نیوز که موارد وجود افزایش نزدیک به دو برابر این رقم است.

کومو نسبت به افزایش به خود دولت گسترده اجرای تست برای بیماری گفتن خبرنگاران “بیشتر به تست های شما را بیشتر مثبت شما را پیدا خواهد کرد.” به گفته فرماندار نیویورک انجام داده است تقریبا به عنوان بسیاری از آزمون ها به عنوان ایالات کالیفرنیا و واشنگتن ترکیب شده است.

در کمتر از یک هفته نیویورک پدید آمده است به عنوان یک کانون Covid-19 همه گیر در ایالات متحده است. بیش از نیمی از ملت از 20 ، 000 مورد از این بیماری ها محلی در نیویورک با دو سوم از این در شهر نیویورک به تنهایی.

برای جلوگیری از گسترش ظرف بزرگ سیب کومو اعلام کرد که دولت او ارسال خواهد شد بیش از یک میلیون ماسک به شهر و خرید 6,000 هواکش برای بیماران بدحال.

مقامات در نیویورک در اعتراض به دولت فدرال برای کمک دست زدن به بحران است. در پاسخ مغلوب ساختن پیشی جستن دولت دستور داد یک کشتی بیمارستانی نیروی دریایی به این شهر در حالی که سپاه مهندسان ارتش تعیین کرده است مورد شناسایی ساختمان خالی را تبدیل به امکانات بیمارستان.

همچنین در rt.com لیبرال آیکون Sean Penn می خواهد ‘مهربان’ استقرار ارتش برای مبارزه با Covid-19

به سازمان مدیریت اضطراری فدرال (FEMA) اعلام کرده است یک “فاجعه بزرگ اعلام” باز کردن قفل بیش از 40 میلیارد دلار در امداد رسانی کمک های مالی برای دولت است.

به عنوان شهردار نیویورک, بیل د Blasio التماس کرد با رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در روز جمعه به استقرار فدرال نظامی به شهر کومو دستور اجباری خاموش کردن همه غیر ضروری کسب و کار در کشور به اجرا در آمده در روز یکشنبه. اما توده های حمل و نقل هنوز به عنوان laundromats بانک ها را از رستوران ها و حتی فروشگاه ها مشروب.

فکر می کنم دوستان علاقه مند می شود ؟ به اشتراک گذاشتن این داستان!

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im