به نیویورک همچنان به مقابله با روزانه افزایش coronavirus موارد فرماندار اندرو کومو اعلام کرد یک طرح برای مبارزه اجتماعی با چگالی مسائل با بستن خیابان ها و ممنوعیت تماس های ورزشی.

کومو اعلام کرد شهر نیویورک به زودی “خلبانی” یک برنامه است که دیدن بسته شدن برخی خیابان ها به ماشین. خیابان ها پس از آن باز به ترافیک عابر پیاده.

فرماندار گفت: این برنامه در پاسخ مستقیم به پارک های شهر است که وی را تبدیل به یک “مشکل” به عنوان بسیاری از افراد هستند نه زیر اجتماعی, فاصله, قوانین و تراکم مردم آنها را قرار می دهد و دیگران را بیشتر در معرض خطر ابتلا به کوروناویروس.

“مردم می خواهند به راه رفتن. آنها می خواهند به بیرون رفتن و گرفتن برخی از هوا. شما می خواهید کمتر متراکم منطقه پس از بسته شدن خلبان خیابان به ماشین و باز کردن خیابان به پیاده” کومو گفت:, و اضافه کرد که این طرح تنها ممکن است در حال حاضر به دلیل وجود ترافیک بسیار کمتر از حد نرمال است.

مبارزه اجتماعی با چگالی آخرین تمرکز برای دولت که اعلام کرد در روز چهارشنبه تایید کرد که موارد افزایش یافته است به 30,811 و مرگ و میر ناشی از کروناویروس را در صدر 200. کومو گفت: پیش بینی ها نشان می دهد “apex” از coronavirus موارد در دولت است که هنوز چند هفته دور همین دلیل است که آنها در حال تقلا برای افزایش ظرفیت بیمارستان و سهام از لوازم مانند هواکش.

همچنین در rt.com افرادی که سمت چپ شهر نیویورک خواست به خود منزوی’ به صورت 14 روز بیش از coronavirus

تلاش بیشتر برای ترویج اجتماعی فاصله عبارتند از “اجباری اجتماعی تراکم” در اماکن عمومی مانند زمین های بازی و پارک ها. کومو گفت: این به طور خاص مربوط به کارهایی مانند ورزش های تماسی که دیگر مجاز است.

“هیچ بسکتبال” فرماندار گفت: به عنوان مثال.

کومو می گوید اگر قوانین اجتماعی فاصله نیست و به دنبال او را نزدیک مناطق عمومی از قبیل زمین های بازی.

اگر دوست دارید این داستان به اشتراک گذاری آن با دوستان!

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

نرم افزار گرامرلی