‘راه جدید در مرحله یک کودتا’: ونزوئلا FM انفجار ما برای مواد مخدر-تروریسم علیه مادورو

واشنگتن تصمیم به متهم جمهور ونزوئلا, نیکولا Maduro, در اتهام مواد مخدر است “شکل جدیدی از “کودتا” را به عنوان به خوبی به عنوان یک حرکت را به نفع خود بیش از اسپانیایی رای دهندگان در فلوریدا, وزیر امور خارجه Jorge Arreaza ادعا کرده است.

آمریکا وزارت دادگستری unsealed کیفرخواست علیه مادورو و بیش از یک دوجین ونزوئلا رهبران سیاسی و نظامی روز پنجشنبه متهم آنها را از “مواد مخدر-تروریسم” و implicating آنها را در یک طرح به “سیل ایالات متحده با کوکائین است.” علاوه بر این وزارت امور خارجه اعلام کرد 15 میلیون دلار پاداش برای اطلاعاتی که منجر به دستگیری رهبر ونزوئلا و پاداش تا 10 میلیون دلار برای هر یک از متهمان همکاری.

پاسخ بعدا در پنجشنبه Arreaza گفت که کیفرخواست نشان می دهد “ناامیدی” از “واشنگتن نخبگان” و خود را “وسواس” با این کشور آمریکای لاتین.

همچنین در rt.com آمریکا ارائه می دهد 15 میلیون دلار پاداش برای کمک به دستگیری ونزوئلا مادورو پس از کیفرخواست

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت در نظر نمی مادورو دولت مشروع و به رسمیت شناخته شده است رهبر مخالفان ژوئن Guaido به عنوان ونزوئلا “رییس جمهور موقت” از تلاش برای کودتا در سال گذشته است.

با این حال تلاش برای بیرون راندن مادورو از قدرت – که در بازه زمانی از تحریم های اقتصادی به یک کمپین بین المللی برای ترویج Guaido مشروعیت به حجاب تهدید به اقدام نظامی – آیا تا کنون شکست خورده است.

جزئیات به دنبال

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de