رقیب جدید به Tutberidze است ؟ کره جنوبی زن اسکیت باز زمین دیده می شود هرگز قبل از چهار (تصویری)

کره جنوبی احساس شما جوان ایجاد کرده است خودش را به عنوان یکی از مدعی به خلع روسیه از رقبای خود را به موقعیت پیشرو پس از او به دست آورد چهارگانه پرش است که هرگز انجام شده توسط هر ورزشکار زن.

در تصویری که به اشتراک گذاشته شده در رسانه های اجتماعی 15 ساله نابغه است که دیده می شود با موفقیت فرود یک چهار حلقه – سطح بالا پرش است که هرگز انجام شده توسط اسکیت بازان در رقابت های بین المللی.

ادامه مطلب: ‘آن را ‘ توهین آمیز’: روسیه ستاره Evgenia Medvedeva انتقاد Netflix درام در حال چرخش به خارج ” برای نشان دادن شکل اسکیت باز نوشیدن الکل

اسکیت باز که برنده بازی های المپیک جوانان در اوایل سال جاری نیز یک چهار لوتز از آن روشن خواهد بود و با یک اسکیت باز با هدف شکستن به ظاهر بی پایان سلطنت Eteri Tutberidze را که تنظیم سرعت در زنان اسکیت بیش از دو فصل گذشته.

روسیه مشهور مربی که آورده چند کلاس بالا اسکیت بازان به شهرت از جمله Evgenia Medvedeva و آلینا Zagitova است تمدید برنده شدن سرعت در 2020 قهرمانی اروپا در اتریش که در آن سه نفر از اسکیت بازان جاروب تریبون ترک هیچ شانسی برای بقیه رقبا.

جوان که او نیز به پایان رسید دوم در سال 2020 ISU چهار قاره مسابقات درست پشت, ژاپنی, ستاره Rika Kihira در حال حاضر ثابت می شود از لحاظ فنی فوق العاده با استعداد ورزشکار که به زحمت از عهده یک سه گانه اکسل.

اضافه کردن دو بسیار دشوار قدس به ویژگی های محتوای اسکیت باز انتظار می رود که به یکی از سخت ترین مخالفان به ضرب و شتم در صحنه بین المللی است.

آیا او قادر خواهد بود برای پایان دادن به Tutberidze را آورد ؟ مقايسه نمرات او ارسال شده در چهار قاره (223.23 امتیاز) او است که هنوز هم در پشت روسی سه نفر که دریافت نمرات بالاتر در این مسابقات با برنده آلنا Kostornaia جمع آوری عظیم 240.81 امتیاز.

اما با پاک کردن قدس در اختیار او جوان به طور بالقوه می تواند تغییر تعادل قدرت در زنان اسکیت به زودی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im

نرم افزار گرامرلی