سوال جدید در بیش از فرح رابطه با Salazar


Alberto Salazar alongside Mo Farah and training partner Galen Rupp at the London 2012 Olympics

تازه سوالات بیش از فرح رابطه با ممنوع مربی سابق آلبرتو Salazar مطرح شده جدید در BBC Panorama بررسی است.

اسناد و مدارک نشان می دهد فرح بارها و بارها رد به ما ضد دوپینگ (Usada) محققان او تزريق بحث مکمل L-کارنیتین قبل از 2014 ماراتن لندن.

فرح بعد, تغییر, حساب خود را به Usada محققان و گفت او را فراموش کرده بود.

این اسناد همچنین نشان می دهد که چگونه دو و میدانی UK رسمی اعزام شد به سوئیس برای جمع آوری قانونی مکمل از یک تماس از Salazar است.

ایمیل های به دست آمده توسط چشم انداز نشان می دهد که چگونه UKA به حال مقامات در ابتدا ابراز نگرانی در مورد اینکه آیا تزریق امن بود و در “روح ورزش”.

چشم انداز برنامه ‘فرح و Salazar رسوایی’ خواهد شد به نمایش در دوشنبه, 24 فوریه. آن را نیز نشان می دهد جدید اتهامات در مورد Salazar.

پس زمینه

Salazar زد نایک اورگان پروژه – صفحه اصلی به انگلیسی, چهار بار قهرمان المپیک فرح از سال 2011 تا سال 2017.

در سال 2015 یک چشم انداز تحقیق در همکاری با ما سایت Marketplace برای اولین بار نشان داد اتهامات دوپینگ توسط Salazar مربی به طور گسترده ای با اعتبار کمک به نوبه خود فرح به بریتانیا بزرگترین ورزشکار. این برنامه موجب Usada بررسی و در نتیجه Salazar که با توجه به چهار سال محرومیت از این ورزش توسط یک پانل از ما داوران در اکتبر 2019.

Salazar رد یافته و جذاب است در برابر این ممنوعیت.

در یک بیانیه گفت: “این پنل شده و روشن است که من تا به حال عمل در ایمان خوب و بدون هر گونه بد قصد ارتکاب نقض’.

دو تا از سالازار را نقض مربوط به استفاده از یک روش ممنوع به اداره تزریق L-کارنیتین حقوقی و مکمل های غذایی.

L-کارنیتین به طور طبیعی رخ می دهد اسید آمینه است که اگر تزریق مستقیم به جریان خون برخی از تحقیقات نشان می دهد می تواند کمک به سرعت سوخت و ساز بدن و افزایش عملکرد ورزشی.

تزریق یا تزریق شد مجاز در سازمان جهانی مبارزه با دوپینگ (Wada) قوانین ارائه شده حجم زیر 50 میلی لیتر در هر شش ساعت.

در سال 2014 فرح هشتم به پایان رسید در اولین ماراتن لندن. سه سال بعد زمانی که ساندی تایمز گزارش داد که او دریافت کرده بود تزریق L-کارنیتین دیجیتال, فرهنگ رسانه و ورزش انتخاب کمیته تحقیق ‘مبارزه با دوپینگ در ورزش’ به نام فرح تیم قبل از آن را توضیح دهد.

دکتر رابین Chakraverty سپس UKA افسر ارشد پزشکی گفت: “تزریق” L-کارنیتین به حال شده است در یک تصمیم مشترک بین او و به صورت رایگان از راه دور در حال اجرا بری, Fudge صورت گرفته پس از تحقیق و با توجه به خطرات احتمالی و عوارض جانبی.

کمیته مطمئن بود حجم 13.5 میلی لیتر خوبی در حد مجاز هر چند Dr Charaverty موفق به ثبت آن. هیچ شواهدی وجود ندارد هر گونه قوانین شکسته شد.

Mo Farah

شواهد جديد

پانوراما شواهد میریزد نور بر روی وضعیت و پرسش در مورد Salazar را تحت تاثیر قرار.

ایمیل بین UKA مقامات در روزهای منتهی به پایان مهلت خود را نشان می دهد نگرانی ها در مورد دادن تزریق.

در 6 آوریل 2014, فاج نوشت: “در حالی که این فرایند به طور کامل در داخل Wada کد وجود دارد فلسفی بحث در مورد این است که آیا در ‘روح, ورزش,…’.”

وی افزود: “اگر چه آلبرتو و Mo انتظارات در مورد انجام این کار ما در یک نقطه که در آن ما… نمی توانید بیرون بکشد.”

سابق UKA عملکرد مدیر نیل سیاه اذعان می کند “یک درجه از ناراحتی”.

او نوشت: “… ما باید واقعا trialling این روند تا به ماراتن لندن? … که قبل از ما حتی فکر می کنم در مورد روح ورزش است.”

Dr Chakraverty به نظر می رسید در مورد امکان “عوارض جانبی.”

او نوشت: “… آن را بهتر است به trialled آن کسی که برای اولین بار.”

“من درک می کنم [Salazar] مشتاق است اما… ما باید درخواست او به دنبال این مشاوره.”

تصمیم گرفته شد به جلو بروید. اما یک مشکل وجود دارد: به صورت متمرکز از مکمل L-کارنيتين آنها می خواستند نمی تواند منابع در انگلستان است. این جایی است که سالازار در می آید.

Salazar معرفی فاج به مخاطب خود در سوئیس که قادر به سفارش دسته ای-آزمایش L-carnitine به شکل مورد نیاز است.

و بنابراین سخن بی معنی وبیهوده شروع به پریدن کرد بر روی یک هواپیما به سویس ملاقات کرد Salazar تماس و جمع آوری یک بسته تزریقی L-کارنیتین آورده و آن را بازگشت به لندن است.

زمان وجود ندارد به دادگاه آن را بر روی هر کسی به مطمئن شوید که آن را به حال هیچ عوارض جانبی. فقط دو روز قبل از مسابقه در 11 مارس در فرح اتاق در برج رسمی ماراتن لندن هتل – L-کارنیتین تزریق شد به بازوی فرح توسط Dr Chakraverty.

در DCMS انتخاب کمیته Dr Chakraverty با اشاره به “تزریق”. در واقع چهار تزریق شد و با توجه به فرح فاصله بیش از دو ساعت از طریق یک پروانه سوزن با سالازار سخن بی معنی وبیهوده و به دنبال در.

چشم انداز می داند دیگر نخبگان ورزشکاران بریتانیا مسابقه که روز نمی شد ارائه درمان همان.

Toni Minichiello که مربی المپیک heptathlon مدال طلای جسیکا انیس تپه و نشسته در UKA اعضای شورا گفت: پانوراما: “که بسیار محکم. من شوکه شده. بری فاج در این مثال به توضیح… چه منطق خود را برای انجام آن?

“و شما یک کارمند از بریتانیا دو و میدانی بنابراین بریتانیا دو و میدانی چرا شما اجازه می دهد یکی از کارکنان خود را به انجام این کار؟”

‘نه کامل تصویر’

دامیان Collins MP سپس صندلی از DCMS انتخاب کمیته گفته شده است وجود دارد هیچ اشاره ای به این سطح نگرانی و یا به سوئیس سفر زمانی که دکتر Chakraverty و سخن بی معنی وبیهوده به نظر می رسد قبل از خود را به کمیته.

“من فکر نمی کنم ما دریافت کامل تصویر به دلیل آنچه که من فکر می کنم, می آید از کسانی که ایمیل این است که نبود یک روال چیز” کالینز گفت.

پرسید: اگر Salazar شده بود کارگردانی این تراویس Tygart از Usada گفت: پانوراما: “[به صورت رایگان] کاملا در کنسرت [با Salazar] وجود دارد بدون شک در مورد آن است.

“من فکر می کنم این طول که افرادی که می خواهید را به نفع خود و در حال incentivised را به نفع خود خواهد شد اگر آنها پول و منابع به آن را انجام دهد.”

انکار

زمانی که ورزشکاران مواد مخدر-آزمایش آنها نیاز به لیست تمام داروها و مکمل های آنها برداشته و در ظرف هفت روز گذشته. فرح تست شد و شش روز پس از تزریق – 17 مارس 2014. با وجود لیست تعدادی از دیگر محصولات و داروهای او موفق به ثبت L-کارنيتين بر دوپینگ کنترل فرم.

یک سال بعد به عنوان بخشی از خود را از حمله به سالازار محققان با Usada پرواز به لندن به مصاحبه UKA مقامات و فرح.

فرح سوال شد توسط Usada مقامات نزدیک به پنج ساعت و پانوراما به دست آمده است یک رونوشت از آن مصاحبه است.

خواسته به طور خاص و چند بار که آیا او تا به حال یک L-کارنیتین تزریق قبل از ماراتن لندن, فرح بارها و بارها آن را تکذیب کرد.

او پرسید: “اگر کسی گفت که شما مصرف ال-کارنيتين تزریق آنها گفتن حقیقت؟”

فرح گفت: “قطعا نه گفتن حقیقت, 100%. من هرگز گرفته L-کارنیتین تزریق در همه.”

او سپس پرسید: “آیا شما مطمئن هستید که آلبرتو Salazar نشده توصیه می شود که شما را به L-کارنیتین تزریق?”

فرح پاسخ می دهد: “نه من هرگز گرفته L-کارنیتین تزریق.”

او دوباره پرسید: “شما کاملا مطمئن شوید که شما نمی باید یک دکتر قرار دادن یک پروانه سوزن… به بازوی خود را… و تزریق L-کارنیتین چند روز قبل از ماراتن لندن?”

فرح می گوید: “هیچ. هیچ شانس.”

ما آموخته اند که دقیقه پس از این مصاحبه فرح پس از آن ملاقات سخن بی معنی وبیهوده که تا به حال شده است در مصاحبه با Usada روز قبل از.

فرح و سپس با عجله به عقب به عنوان محققان بسته بندی شدند ، او تغییر حساب خود.

فرح می گوید Usada: “بنابراین من فقط می خواستم برای آمدن روشن ببخشید بچه ها و من آن را در زمان و من فکر نمی کردم که…”

او پرسید: “پس شما دریافت L-کارنیتین… قبل از ماراتن لندن?”

فرح پاسخ: “آره.”

او می افزاید: “وجود دارد بسیاری از بحث قبل از… و آلبرتو همیشه فکر کردن در مورد ‘بهترین چیزی است؟’ ‘بهترین چیزی است؟'”

این Usada محقق می گوید: “… چند روز قبل از مسابقه… با… Alberto حاضر و خود را دکتر و بری فاج و شما به ما گفتن همه چیز در مورد که در حال حاضر اما شما به یاد داشته باشید هر یک از آن زمانی که من… به درخواست شما در این باره چیست؟”

فرح پاسخ می دهد: “همه می آید برای من اما در آن زمان من به یاد داشته باشید.”

فرح کاهش یافته است به مصاحبه با چشم انداز.

در یک نامه فرح وکلا گفت: “آن است که در برابر [Wada قوانین] قوانین به [L-کارنیتین] به عنوان یک مکمل در مقادیر سمت راست.

“این واقعیت برخی از مردم ممکن است نگه دارید به عنوان این است که آیا در ‘روح’ از ورزش بی ربط است.

“آقای فرح… یکی از مهمترین آزمایش ورزشکاران در انگلستان, اگر نه, جهان, شده است و نیاز به پر کردن در متعدد دوپینگ اشکال. او یک انسان و ربات.

“مصاحبه نیست تست حافظه. آقای فرح درک سوال یکی از راه های به عنوان به زودی به عنوان او را ترک اتاق او پرسید: آقای فاج و بلافاصله بازگشت و… روشن است و ساده محققان راحت شد با این توضیح.”

این اسناد همچنین نشان می دهد که سخن بی معنی وبیهوده نیست در ابتدا افشای سفر خود به سوئیس برای به دست آوردن L carnitine.

وقتی پرسید که توسط Usada محققان چگونه او به دست آمده L-کارنیتین او گفت: “این یک نسخه مبتنی بر محصول در انگلستان, بنابراین ما ارائه شده آن است.”

او سپس پرسید که آیا او آن را کردم از پیت جولیان یک مربی در اورگان پروژه. او پاسخ داد: “نه این یک نسخه مبتنی بر محصول است.”

اما او به اتاق مصاحبه بعد داشتن خواسته شده توسط Usada به ارائه مربوطه ایمیل. سخن بی معنی وبیهوده به آنها گفت: “من فکر نمی کنم من به شما بچه ها به اندازه کافی… من فکر نمی کنم من به شما هر چیزی را که نیست درست من فقط احساس می کنم من احتمالا باید گسترش آن کمی بیشتر است.”

سخن بی معنی وبیهوده سپس گفت Usada که دسته ای-آزمایش L-کارنیتین تا به حال شده است در انگلستان در دسترس است که او در آن سفر به سوئیس به جمع آوری این محصول از Salazar تماس.

“این باید نگاه در برخی از جدیت’

کالینز افزود: “این بسیار خاص پزشکی مورد نیاز بود منابع در مشکل زیادی داده می شود در برابر اولیه مشاوره دکتر. اما در عین حال هیچ کس را نگه می دارد هر گونه سوابق آن و هر کس تصمیم به نگه داشتن آرام در مورد آن.

“من فکر می کنم این چیزی است که باید نگاه در برخی از جدیت.”

در بیانیه ای Dr Chakraverty گفت: “من نمی contravened هر [جهانی ضد دوپینگ] قوانین و همیشه عمل کرده و در بهترین منافع کسانی که من درمان است.

“مدارک من ارائه شده به [نمایندگان مجلس] بود صادقانه حساب – از جمله اذعان که استاندارد معمول از رکورد نگه داشتن تضعیف با توجه به کار سنگین و تعهدات سفر است.

“GMC بررسی این و به این نتیجه رسیدند که این مورد نیاز به هیچ اقدام دیگری.”

در بیانیه ای گفت: UKA: “تعداد کمی از ورزشکاران با استفاده از L-کارنیتین و به دانش ما همه دوز و روش های دولت شده اند به طور کامل مطابق با Wada پروتکل.

“دوز ارائه شده به فرح بود و در 50 میلی لیتر از حد مجاز است.

“کامل و صادقانه حساب از فرایند داده شد در همه انجمن ها. هر گونه پیشنهاد به خلاف است نادرست و گمراه کننده است.”

سالازار گفت: “هیچ اورگان پروژه ورزشکار با استفاده از یک دارو در برابر روح ورزش است. هر دارو گرفته شده بود انجام شده در مشاوره و تحت نظر ثبت شده پزشکی حرفه ای است.”

line

در سال 2015 دو و میدانی UK انجام یک بررسی به چشم انداز را با خود ندارد. با وجود سابق UKA رئیس اد وارنر گفتن بی بی سی این هفته او به شدت توصیه فرح به تقسیم از سالازار در بر داشت بررسی “هیچ دلیلی برای نگران” درباره سالازار در ادامه به مربی فرح.

تازه UKA بررسی در راه است به ایجاد که آیا هر گونه اشتباه ساخته شد در آن دست زدن به Salazar قسمت.

کالینز افزود: “من فکر می کنم آن را برگ بریتانیا دو و میدانی در یک موقعیت بسیار دشوار. و این به نظر می رسد به من که بریتانیا دو و میدانی به طور موثر… به آلبرتو Salazar… مرتب کردن بر اساس از مجموع کنترل بر تهیه و آموزش برخی از مشهورترین ورزشکاران بسیار نظارت از مردم در بریتانیا دو و میدانی به عنوان به آنچه که آنها انجام می دهند و اینکه آیا آنها اقدام در بهترین منافع یا ورزش یا که فردی ورزشکار و یک شکست در بخش خود است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im