جدید بنزین و دیزل وسایل نقلیه ممنوعیت فروش در انگلستان از 2035


آخرین تاریخ به خرید یک جدید بنزین و یا ماشین هیبرید در انگلستان خواهد بود به جلو آورده 2040 2035 تحت برنامه های دولت.

این تغییر است که ساخته شده برای کمک به بریتانیا رسیدن به تقریبا صفر کربن تولید گازهای گلخانه ای در اواسط قرن.

سیاست پرده برداری خواهد شد در یک رویداد برای راه اندازی گلاسکو میزبانی سازمان ملل متحد اجلاس آب و هوایی در ماه نوامبر.

اما آن را می تواند تحت الشعاع قرار توسط یک انفجار از نشست رئیس سابق بود که به تازگی اخراج توسط نخست وزیر.

در تلخ تلافی جویانه نامه کلر اونیل متهم بوریس جانسون از وعده پول و مردم را به حمایت از او کار می کنند اما عدم تحویل یا.

سابق وزیر دولت محافظه کار گفت: “کابینه کمیته فرعی در آب و هوا است که به شما وعده داده شده به صندلی که من برای حضور در این است که این بار ملاقات کرد.

“در غیاب خود وعده داده رهبری… بخش داخلی مبارزه کرده اند وایت جنگ بیش از است که مسئول و پاسخگو (کنفرانس)”.

خیابان داونینگ هنوز به او پاسخ داد اما اتهامات آقای جانسون امید که نامه ای خواهد بود که ساختگی با ظهور آقا دیوید مستند در این رویداد راه اندازی برای COP26.

نخست وزیر خواهد شد می گویند که برنامه های دولت را برای پایان دادن به فروش جدید بنزین و دیزل اتومبیل حتی زودتر از 2035 اگر ممکن است.

خودروهای هیبریدی نیز در حال حاضر گنجانده شده در این طرح که در ابتدا اعلام کرد در ماه جولای 2017.

تغییر خواهد شد که موضوع به یک مشاوره است که برنامه ریزی شده به دلیل کارشناسان هشدار قبلی هدف تاریخ 2040 خواهد هنوز هم ترک اتومبیل های معمولی در جاده ها پس از پاک کردن تاریخ از 2050.

COP26 است امسال نشست سالانه سازمان ملل متحد به رهبری جمع آوری مجموعه ای برای ارزیابی پیشرفت در مقابله با تغییر آب و هوا

آقای جانسون است که انتظار می رود به می گویند: “میزبانی COP26 است یک فرصت مهم را برای انگلستان و سازمان ملل در سراسر جهان به مرحله در مبارزه با تغییر آب و هوا.

“ما به عنوان مجموعه ای از برنامه های ما به ما ضربه بلند پروازانه 2050 خالص صفر هدف در سراسر این سال, بنابراین ما باید اصرار دیگران برای پیوستن به ما در حمایت خالص صفر تولید گازهای گلخانه ای.

“می تواند وجود داشته باشد هیچ مسئولیت بیشتری نسبت به حفاظت از سیاره ما و هیچ ماموریت که جهانی بریتانیا است که به خودمان افتخار خدمت می کنند.

“این خواهد بود که در سال ما را انتخاب کنید یک پاک تر و سبزتر آینده برای همه است.”

خانم اونیل متفاوت است. او می گوید در این مرحله انگلستان باید روشن اقدامات برای برقراری ارتباط به دیپلماتیک شبکه یک برنامه توافق از وزرا درگیری های بین المللی به رهبری نخست وزیر و یک نقشه راه برای سال عمل است.

“از جمعه گذشته ما نیست” او تاسف.

یک منبع نزدیک به خانم اونیل گفت: “بوریس واقعا نمی دانم هر چیزی در مورد تغییر آب و هوا. او می پردازد خدمات لب اما هنوز نمی کردم یک نشانه است.”

خانم اونیل خودش هشدار داده است: “ما تقریبا از زمان به پیروزی در نبرد در برابر تغییر آب و هوا و شروع فرآیند بازیابی آب و هوا.”

“این برای من روشن شد که قالب فعلی جهانی مذاکرات در مورد نیاز به دوباره انرژی و متمرکز شده است.

“سالانه سازمان ملل متحد مذاکرات دنده های بی پایان ردیف بیش از برنامه های مداوم و حل نشده انشعابات بیش از چه کسی باید پرداخت و توجه کافی و بودجه برای سازگاری (به اجتناب ناپذیر تغییرات آب و هوا).

“این افتضاح به خصوص در آخرین کنفرانس در مادرید. در حالی که یک و نیم میلیون عمل آب و هوا معترضان با تجمع در خیابان های من نشسته در جلسات عمومی که در آن جهانی مذاکره کنندگان بحث که آیا جلسه ما باید طبقه بندی شده به عنوان “غیر رسمی” و یا “غیر رسمی-غیر رسمی.

“وجود دارد,” او گفت: “یک خمیازه کشیدن شکاف بین آنچه که جهان انتظار دارد از ما و که در آن ما هستند. این یک سیستمیک شکست از چشم انداز جهانی و رهبری است.”

خانم اونیل توصیه می کند:

  • تنظیم خالص صفر تولید گازهای گلخانه ای به عنوان هدف برای تمام آب و هوا جاه طلبی از کشور کسب و کارهای ایالات و شهرستانها
  • معرفی یک “درستی تامین” جهانی بسته برای تطبیق با تغییرات اجتناب ناپذیر در آب و هوا
  • قرار دادن طبیعت راه حل های مبتنی بر (مانند حفاظت از جنگل ها) در قلب دستور کار
  • جدید خالص صفر بخش معاملات از سخت به decarbonise بخش هایی مانند سیمان و مواد شیمیایی است.

نظرات او هستند و نه فقط با هدف دولت است.

او در مورد انتقاد برخی از آب و هوا مذاکره کنندگان بیش از حد برای امتناع از قبول که رژه سالانه آب و هوا همایش ارائه نخواهد شد کاهش مورد نیاز برای پایدار آب و هوا.

“برای برخی از, آن است که سخت به روی incrementalism حتی زمانی که آن را آشکارا شکست,” او گفت:.

“در قضاوت من این است که یک مکان زیبا برای ما بود و ما مدیون این دنیا خیلی بهتر است.”

کلمات او به احتمال زیاد به طنین دور دنیا اگر چه او است آب و هوا دیپلمات برای بیان این نوع سرخوردگی و او بعید است به آخرین.

پخش رسانه ای است که بر روی دستگاه شما پشتیبانی نشده

اظهار نظر در برنامه ریزی برای ممنوعیت فروش جدید بنزین و دیزل وسایل نقلیه دوستان زمین مایک کودکان گفت: “دولت حق است به سرعت بخشیدن به فاز از بنزین و دیزل اتومبیل برای جلوگیری از آلودگی هوا و نشانی آب و هوا, اورژانس, اما این ممنوعیت باید شروع به در سال 2030 – نه 2035.

“جدید 2035 هدف را هنوز ترک انگلستان در آهسته لین, ماشین الکتریکی, انقلاب و در عین حال اجازه می دهد بیشتر گازهای گلخانه ای به فوران به اتمسفر”

“اگر دولت انگلستان می خواهد برای نشان دادن رهبری پیش از این در سال اجلاس آب و هوایی آن نیز باید به فوریت معکوس برنامه های خود را برای بیشتر آب و هوا-wrecking جاده ها و باند فرودگاه – و جلو و پلاگین در پشتیبانی خود را برای جدید گاز زغال سنگ و نفت تحولات است.”

AA جمهور ادموند پادشاه گفت: “رانندگان حمایت از اقدامات برای پاکسازی کیفیت هوا و کاهش تولید گازهای گلخانه ای CO2, اما این کشیده اهداف فوق العاده به چالش کشیدن.

“ما باید سوال که آیا ما به اندازه کافی تامین کامل مقطع از صفر تولید گازهای گلخانه ای خودرو در کمتر از 15 سال است.”

دنبال راجر در توییتر @rharrabin

ترجمه مقاله

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

نرم افزار گرامرلی