نیوهمپشایر مقدماتی: دموکرات ها به دنبال شانس دوم پس از آیووا فاجعه

دموکرات ها رقابت برای حزب خود را در سال 2020 نامزدی ریاست جمهوری امید اصلی مسابقه در نیوهمپشایر را مشروع سوق دادن کسی که به منجر به نتایج هفته گذشته آیووا قفقاز باقی می ماند در زیر ابری از شک.

نظر سنجی های اخیر نشان می دهد سناتور برنی ساندرز (I-ورمونت) به عنوان یک مورد علاقه روشن و جلوتر از سابق معاون رئیس جمهور جو بایدن که به نظر می رسد که در حال حاضر اذعان اولیه توسط ترک کارولینای جنوبی است.

همچنین در rt.com Dem اولیه هرج و مرج: میلیونر بازیگر بو داده برای متوقف کردن جمعیت از booing هیلاری و ناله در مورد زندگی در “خرده’

سابق شهر نیویورک شهردار مایک بلومبرگ نیست در انتخابات در نیوهمپشایر است اما رای دهی قوی در سراسر کشور با صرف صدها میلیون دلار در تلویزیون و رسانه های اجتماعی آگهی خرید. کسی نمی تواند با کلیک بر روی یک ویدیو گربه این روزها بدون بلومبرگ تجاری ظاهر.

بلومبرگ نیز پیشرو سابق South Bend, ایندیانا, شهردار پیت Buttigieg بود که مسیح موعود برنده آیووا قفقاز با وجود بی نظمی که ساندرز اردوگاه در حال حاضر رقابت. سناتور الیزابت وارن (D-ماساچوست) و ctq (D-مینه سوتا) نیز امید برای نتیجه بهتر از در آیووا.

نتیجه اولیه بسیار بالا در هوا به عنوان دموکرات نمی تواند به نظر می رسد به حل و فصل در یک کاندیدای آنها بر این باورند که به احتمال زیاد به شکست رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن آمده نوامبر.

در ضمن تهمت به سخره مخالفت با تجمع در منچستر در شب دوشنبه زیرا او اساسا در حال اجرا برای حزب جمهوری خواه نامزدی unopposed.

نیوهمپشایر ممکن است تنها 1.3 میلیون نفر اما کوچک در شمال شرقی ایالت مهم weathervane از سیاست آمریکا است. آخرین بار از حزب دموکرات نامزد برنده انتخابات ریاست جمهوری بدون برنده یا گرانیت دولت مقدماتی یا آیووا قفقاز شد و در سال 1992.

فکر می کنم دوستان علاقه مند می شود ؟ به اشتراک گذاشتن این داستان!

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su

نرم افزار گرامرلی