یک سوم افشاگر آمده است رو به جلو برای اثبات این شکایت قبلی که سازمان منع سلاح های شیمیایی (OPCW) سعی در سرکوب شواهد جمع آوری در دوما پروب گزارش می گوید.

ادعایی جدید whistleblower که redacted ایمیل به اشتراک گذاشته شده توسط Grayzone پروژه در روز سه شنبه حمایت شکایات ساخته شده توسط دو نفر از OPCW کارکنان — آفریقای جنوبی مهندس و سازمان جانباز ایان هندرسون و دیگر خلاف کاران شناخته شده به عنوان ‘الکس.’

OPCW مدیر کل فرناندو آریاس قبلا اخراج جفت — دوبله بازرس و بازرس B در سازمان تحقیق در ادعای خود را — به عنوان سطح پایین rogue کارکنان که در انجام کار درست و بدون مجوز مناسب و است که به سادگی “قبول می کند که دیدگاه های خود بودند و به پشتوانه شواهد است.”

این فرد توضیح داده شده توسط Grayzone به عنوان یک مقام ارشد سابق با OPCW ایستاده بود توسط هندرسون و ” الکس,’ نوشتن که وقت خود را با این سازمان بود “پر استرس ترین و ناخوشایند” یکی در زندگی خود.

من احساس شرمندگی برای سازمان و من خوشحالم که من آن را ترک کرد.

“من ترس آن جنایاتی که مرتکب شده اند به نام” انسانیت و دموکراسی “آنها دریغ خواهد شد به انجام آسیب رساندن به من و خانواده من” فرد نوشت و توضیح داد که تصمیم به ناشناس باقی می ماند.

هندرسون مستقر شد با ماموریت حقیقت یاب به سوریه مدت کوتاهی پس از ادعای حمله شیمیایی در دوما. بازرس به این نتیجه رسیدند که سیلندر ظاهرا حاوی کلر به احتمال زیاد به صورت دستی قرار داده شده بر روی زمین به جای کاهش یافته و از هواپیما. به گفته او بالاتر یو پی اس دور انداخته یافته های خود را بدون توضیح و طرد او از بقیه ماموریت. گزارش نهایی خود را بعد از آن استفاده می شود توسط آمریکا و برخی از کشورهای اروپایی به دلالت سوریه دولت بشار اسد را در انجام این حمله که مقامات سوریه به شدت انکار کند.

همچنین در rt.com OPCW در پاسخ به دوما نشت… با این استدلال خبرچین ها معتبر نیست و خواستار سخت تر امنیتی داخلی

این Grayzone منتشر شده است كه نوشته شده و کپی از هندرسون را شهادت در سازمان ملل متحد در ماه ژانویه این سال است.

با توجه به این سند دو ارشد ماموریت حقیقت یاب (FFM) مقامات حاضر به طور رسمی قبول هندرسون مهندسی گزارش دوما پس از اتمام آن. بازرس نامحدود ارائه گزارش به OPCW را امن بایگانی خودش. اما رئیس OPCW مدیر کل کابینه دستور هندرسون در یک ایمیل به “حذف سند از رجیستری و حذف همه آثار اگر هر کدام از آن تحویل و ذخیره سازی وجود دارد” هندرسون را به شهادت می خواند.

در اتهام شهادت هندرسون نیز رد این ادعا که او در یک سطح پایین کارمند با اشاره به این که او به عنوان “بازرس/تیم رهبر” تا زمانی که او به حالت تعلیق در اواسط ماه مارس 2019. Grayzone در ضمن اشاره کرد که یک مقام رسمی OPCW گزارش از فوریه 2018 توصیف هندرسون به عنوان یک “OPCW تیم بازرسی رهبر” فقط دو قبل از استقرار خود به دوما.

این نیز موید در یک ایمیل منتشر شده توسط ویکی لیکس که در آن یک فرد معتقد به هندرسون را همکار ادعا کرد که آن را “باطل” که “ایان نیست بخشی از دوما سکس تیم” و متهم به OPCW از “بی اعتبار” the whistleblower ،

فکر می کنم دوستان علاقه مند می شود ؟ به اشتراک گذاشتن این داستان!

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su