جدید DHS مدل پیش بینی 200,000 Covid-19 مرگ و میر & خروش در موارد بیش از تابستان اگر مهار اقدامات برداشته و پس از 30 روز

یک دولت جدید مدل پروژه های شیب دار سنبله در Covid-19 موارد در طول تابستان و 200000 مرگ اگر stay-at-home سفارشات در حال برداشته و پس از 30 روز غم انگیز در هوا نشان می دهد که ما هنوز هم نمی رسید اوج شیوع آن.

جدیدترین طرح از بخش امنیت داخلی (DHS) و بهداشت و خدمات انسانی فرض که ما می توانید ببینید صدها هزار نفر از مرگ و میر اضافی و 160 میلیون coronavirus عفونت اگر دولت و در سطح شهرستان مهار اقدامات به پایان رسید و پس از یک ماه, نیویورک تایمز روز جمعه گزارش داد. هر چند این مدل باعث می شود تنها یک “بهترین حدس” برآورد از آنچه در ماه های آینده باید در فروشگاه ارقام قرار دادن یک دمپر در امیدوار است که این کشور را بازگشایی تا پایان مارس زمانی که فدرال اجتماعی فاصله دستورالعمل تنظیم شده به اتمام می رسد.

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن که برای یک زمان بود مشتاق به دیدن این مستند اقدامات برداشته و اقتصاد آمریکا را احیا کرده و محتاط تر در طول زمان sobered قبلی پیش بینی برآورد بیش از 2 میلیون آمریکایی مرگ و میر در ازای هر گونه کاهش تلاش. در کاخ سفید در جلسه مطبوعاتی روز جمعه مغلوب ساختن پیشی جستن ارائه شده بسیار کمتر وخیم پیش بینی حاکی از این است که این بیماری همه گیر ممکن است نزدیک شدن به اوج خود اما با این وجود گفت که او در حال حاضر وزن, آیا برای گسترش دستورالعمل های فدرال.

“من قصد دارم که به تصمیم گیری و من … امید به خدا که این حق تصمیم گیری,” او گفت:. “این بزرگترین تصمیم زندگی ام داشته ام را.”

همچنین در rt.com مقالات لطفا! Covid-19 ‘ایمنی کارت’ ممکن است لازم باشد از آمریکایی Fauci می گوید:

در یکی دیگر از سناریو مشخص شده در قوانین جدید فدرال پیش بینی — که رئيس جمهور گفت که او تا به حال نه دیده می شود – در مجموع 195 میلیون مورد و 300,000 مرگ و میر می تواند منجر شده اگر ما شیوع باقی مانده بود “کامل,” با یک موج از بیماران بدحال swarming واحد مراقبت های ویژه در سراسر کشور است. هر چند این مدل نیست و برآورد نتایج اگر stay-at-home سفارشات تمدید 30 روز بعد از آن نشان می دهد که این بیماری همه گیر خواهد شد و اجازه نمی دهد تا در تابستان کوتاه ادامه داد: مستند اقدامات است.

جهانی Covid-19 مرگ و میر در صدر 100,000 روز جمعه با نزدیک به 1.7 میلیون عفونت در سراسر جهان با توجه به داده های جمع آوری شده توسط دانشگاه جانز هاپکینز. آمریکا همچنان جهان را از بالا coronavirus کانون با بیش از 490,000 موارد و در بیش از 18,000 مرگ و میر بسیار زیادی و تعداد زیادی از آنها در گزارش نیویورک این کشور در سخت ترین آمار دولت است.

همچنین در rt.com هنوز صعود: Covid-19 صدر تلفات 100,000 در سراسر جهان – AFP

فکر می کنم دوستان علاقه مند می شود ؟ به اشتراک گذاشتن این داستان!

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im