دهلی نو احضار یک نماینده مجلس پس از FM, ظریف را محکوم کرد, ‘موج سازمان یافته خشونت ها علیه مسلمانان هند – گزارش

هند وزارت امور خارجی است بنا به گزارش تهران احضار سفیر در اعتراض به اتهامات وزیر خارجه ایران جواد ظریف که مسلمانان هند روبرو هستند, آزار و اذیت در میهن خود.

دهلی نو گفت: ایران علی Chegeni روز سه شنبه که ظریف نظرات “کاملا ناخواسته و غیر قابل قبول” با توجه به رسانه های محلی با استناد به افراد آشنا با این موضوع. ایران نیز بنا به گزارش دستور به هدایت و روشنی از “مسائل داخلی به هند است.”

در یک توییت ارسال شده در دوشنبه محمد جواد ظریف ابراز نگرانی “سازمان یافته خشونت علیه مسلمانان هند.” او خواست دولت هند به اقدام در جهت “اجازه نمی دهد بی معنی thuggery پیروز شویم.”

ظریف نظر می آیند به عنوان ده ها تن از مردم در دهلی نو کشته شده اند و درگیری میان حامیان و مخالفان جدید هند شهروندی, حقوق شهروندی اصلاح قانون (CAA). قانون سریع-آهنگ های شهروندی برای شش اقلیت های مذهبی از سه کشور همسایه مسلمان و اکثریت ملت.

به تصویب رسید در ماه دسامبر سال گذشته کا موجب خشم در میان مسلمانان هند انجام شد و یک موضوع برای تظاهرات گسترده در سراسر کشور است. منتقدان تلقی قانون, تبعیض آمیز و خلاف هند سکولار ارزش.

دهلی نو می گوید کا سوریه حرکت با هدف کمک به آزار و اذیت اقلیت های مذهبی. دولت همچنین استدلال می کند این قانون تبعیض آمیز برای هر کسی که مسلمانان هنوز هم می تواند درخواست برای تابعیت هندی به معنای دیگر.

همچنین در rt.com ‘واقع نادرست و گمراه کننده’: هند انفجار ما watchdog برای ‘سیاسی’ دهلی درگیری بیش از قانون تابعیت

مانند این داستان ؟ به اشتراک گذاری آن با دوستان!

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im