ناراضی سابق جمهوری خواهان در حال به اشتراک گذاری داستان های خود را در رسانه های اجتماعی به ظاهر-نشکن دو حزب duopoly روش اوج محبوبیت با رای دهندگان آمریکایی با کمتر از یک سال به قبل از سال 2020 انتخابات.

هشتگ #ILefttheGOP روند در روز دوشنبه به عنوان خود-توصیف سابق جمهوری خواهان مشترک چه ساخته شده آنها را به خروج حزب رتبه – این که آیا برای پیوستن به دموکراتها و یا برای رای دادن به طور مستقل. آن را ایجاد جمهوریخواه سابق استراتژیست Cheri Jacobus که در سمت چپ این حزب پس از فاجعه برخورد با رئیس جمهور 2016 مبارزات انتخاباتی شده است و گوش خراش “هرگز-Trumper” بوده است.

شاید قابل پیش بینی بسیاری از اشاره رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به عنوان دلیل خود را برای خروج از این حزب است.

اما مقدار زیادی از دلایل دیگر آمد – از پایان جنگ به نفاق مذهبی ، فیلم های هالیوود.

براندون Straka سابق دموکرات و خالق #WalkAway جنبش گریه ناپاک متهم “چپ” از “تلاش برای کپی #WalkAway” و دلالت Jacobus در حال اجرا بود یک کمپین جعلی.

دیگران توافق هشتگ نگاه ماهی,

و یا سعی به همین دلیل با طرفداران خود با اشاره به راه است که در آن حزب دموکرات بدتر بود.

در حالی که چند ex-GOPers به نظر می رسید به هدر رفته هیچ زمان پریدن از ماهی تابه از یک حزب به آتش دیگر اضافه کردن یک cringeworthy “رای آبی مهم نیست که!” به خود توییتی توصیفات نه هر کسی که در سمت چپ چنگال جمهوری خواهان اتحاد با عجله بی پروا به شاخکهای از دموکرات ها.

هر دو طرف در حال تجربه نزدیک به سطح رکورد از محبوبیت. یک نظرسنجی گالوپ از اوایل این ماه نشان داد که فقط 27 درصد از آمریکایی ها شناسایی به عنوان جمهوری خواه و فقط 27 درصد به عنوان دموکرات. برخی از 45 درصد شناسایی به عنوان مستقل – با نزدیک شدن به بالاترین درصد از 47 درصد اخیرا ثبت شده در اواخر 2014. پرسید که آیا آنها تکیه بیشتر به سمت دموکرات یا جمهوری خواه احزاب مستقل بودند تقریبا به طور مساوی تقسیم با 46 درصد تکیه دموکراتیک به 45 که تکیه خواه.

همچنین در rt.com استیضاح: دموکرات ها گریه ‘دیکتاتور” در حالی که تیم مغلوب ساختن پیشی جستن گریه انتخابات دخالت’

وجود به طور فزاینده ای آوازی مستقل بخش از آمریکا رای گیری مردم به این معنا نیست که ضد مغلوب ساختن پیشی جستن گروه نمی باید دلیل خوبی برای راه اندازی یک divide-and-conquer علیه ایران در این زمان. Jacobus است که یک استراتژیست سیاسی, بعد از همه. با رای گیری در مورد اینکه آیا یا نه برای حذف مغلوب ساختن پیشی جستن از دفتر بلندی زیادی در یک جمهوری خواه و سلطه سنا ضد مغلوب ساختن پیشی جستن مشروط نیاز به متقاعد کردن حداقل 20 سناتور جمهوریخواه به شکستن رتبه با حزب اگر آن را در واقع می خواهد به حذف رئیس جمهور از دفتر – اگر هر حزب دموکرات رای به حذف او. کار خود را بسیار آسان تر می شود اگر آنها می تواند متقاعد کردن جمهوری خواهان که رئیس جمهور مضر است حزب خود را با رانندگی رای دهندگان دور.

مانند این داستان ؟ به اشتراک گذاری آن با دوستان!

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im

نرم افزار گرامرلی