هرگز به ذهن همه گیر زمانی که شما با انداختن بیرون ؟ برنی ساندرز می شود مقدار اولیه بر روی ‘نمایش’

دموکرات ریاست جمهوری مدعی برنی ساندرز کردم کاملا خصمانه پذیرش در ABC ‘نمایش’ با میزبان بیشتر علاقه مند به اعمال فشار او را به رها کردن از در پیشنهاد خود را برای مقابله با Covid-19 ملی بهداشت و درمان.

دموکرات ریاست جمهوری مدعی برنی ساندرز کردم کاملا خصمانه پذیرش در ABC ‘نمایش’ با میزبان بیشتر علاقه مند به اعمال فشار او را به رها کردن از در پیشنهاد خود را برای مقابله با Covid-19 ملی بهداشت و درمان.

ساندرز باید متوجه رفع او در زمانی که ABC پخش تبلیغی اعلام کرد آینده خود را زنده ظاهر به معنای واقعی کلمه او را متهم به “سیاسی این بیماری همه گیر به فشار دستور کار خود مدیکر برای همه” و دلالت خود را از ماندن در این مسابقه می تواند “تضمین” رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن مدت است.

همه چیز هیچ بهتر است هنگامی که ساندرز Skyped به نشان می دهد از خانه اش در برلینگتون ورمونت تنها به قطع ارتباط به دلیل مشکلات فنی با صدا. میزبان گلدبرگ Whoopi – صریح حامی جو بایدن معاون سابق رئیس جمهور و ترجیح نامزد دموکرات استقرار تحت فشار ساندرز به توضیح دهد که چرا او را ترک ریاست جمهوری.

“آخرین شنیده ام مردم در انتخابات و حق رای و آنها را به یک حق رای دادن در دستور کار است که آنها فکر می کنم می تواند کار را برای امریکا” ساندرز پاسخ داد.

در حالی که ساندرز bashes مغلوب ساختن پیشی جستن به همان اندازه و یا شاید بیشتر – به عنوان بایدن می کند, کلید پلت فرم است که مجموعه او از هم جدا است طرح خود برای ایجاد ملی بهداشت و درمان. مدیکر است که در حال حاضر دولت-اجرای بهداشت و درمان کمک برنامه برای شهروندان ارشد و ساندرز مایل به گسترش آن به بالفعل خدمات بهداشت ملی در امتداد خطوط از بریتانیا NHS.

درست به تبلیغی میزبان آفتابی Hostin تعجب اگر ساندرز بود “با استفاده از” این بیماری همه گیر به فشار دستور کار خود اما در واقع خواسته سوال در مورد پیشنهاد خود را در یک نمایشگاه به شیوه ای یک بار اتصال مجددا آغاز شد. او همکار سارا هینز اما اصرار بر “هل دادن به عقب” گفت که بیمه بهداشت و درمان به معنی مدت زمان انتظار برای درمان.

ساندرز اجازه داده شد تا به پرونده او – که هدف اصلی از ما سیستم بهداشت و درمان است که میلیاردها دلار برای شرکت های بیمه و ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی نیست و در واقع به ارائه مراقبت برای مردم است. مدیکر برای همه است “و نه رادیکال ایده آن چه در هر کشور مهم در زمین می کند: آن را تضمین بهداشت و درمان برای همه مردم ما به اشتغال” او استدلال کرد.

جالب اینجاست که سیستم فعلی – که تحت آن کارفرمایان انتظار می رود به ارائه بیمه درمانی به عنوان سود به وجود آمد به عنوان یک اثر جانبی از جنگ جهانی دوم دستمزد کلاه های ایجاد شده توسط پرزیدنت فرانکلین دلانو روزولت از حزب دموکرات که اساسا تبدیل دولت آمریکا و گسترش برنامه های اجتماعی خود را در طول 1933-1945 تصدی.

همچنین در rt.com “من در خدمت جنگ او دفاع و پشتیبانی!’: Tulsi و مشاهده Behar در زمان تبادل بیش از کلینتون & ‘روسیه دارایی’ اسمیر

این اولین بار نیست ‘نمایش’ اتحاد انجام شده آب برای دموکرات استقرار. برخی از بینندگان ممکن است به یاد بیاورید که کنگره Tulsi Gabbard (D-هاوایی) نیاز به دفاع از خودش در برابر هیلاری کلینتون با اتهامات پوچ که او یک “روسیه و دارایی” که میزبان Joy Behar زمان در ارزش اسمی در آبان 2019.

نشان می دهد درمان ساندرز از تبلیغی به این سوال نمی تواند خود خسته شده اید توسط سناتور حامیان و برخی از روزنامه نگاران منتقد که panned ‘نمایش’ برای آن تعصب و رفتار غیر اخلاقی.

فکر می کنم دوستان علاقه مند می شود ؟ به اشتراک گذاشتن این داستان!

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de