هرگز ذهن HUMVEES! مریلند گارد ملی اطمینان داد ساکنان هیچ حکومت نظامی تهدید در میان وحشت ویروس

نگرانی از حضور وسایل نقلیه نظامی در مناطق مسکونی از مریلند ظاهرا درخواست دولت گارد ملی برای پرینت کردن یک یادآوری است که در آن است وجود دارد برای کمک به مبارزه با Covid-19 – به تحمیل حکومت نظامی.

مریلند گارد ملی (MDNG) اطمینان تمام ساکنان دولت در روز شنبه است که بر خلاف هر نابکار شایعات که ممکن است گسترش نیروی اعزام شده است به “ارائه بسیار مورد نیاز تامین” و انجام دیگر وظایف بشردوستانه.

“به کشورهای همسایه ما وجود دارد نه یک تهدید رزمی قانون است. اگر شما یک MDNG Humvee خود را در خیابان می دانم که ما در حال کمک به کسی که نیاز!” گارد توییتی.

این پیام می آید یک روز پس از عصر ایران به نقل از مقامات ارشد نظامی گزارش داد که پنتاگون بود و خانههای گلی خالی یک نقش بزرگتر در این کشور پاسخ به کوروناویروس. خروجی ادعا می کند که استقرار نیروهای فدرال در “حمایت از نقش ها” در حال حاضر آماده شده است.

هفته گذشته شایعاتی در رسانه های اجتماعی شروع به گسترش در مورد دولت آمریکا تحمیل قریب الوقوع در سراسر کشور مستند – یک داستان بلند است که رسما تکذیب کرد توسط شورای امنیت ملی.

برخی از کشورها آغاز کرده اند به تکیه بر ارتش خود را برای کمک به مقابله با این ویروس. در ایتالیا بیش از 100 سرباز اعزام شده بودند در سراسر لومباردی به اطمینان حاصل شود که ساکنان پیوستن به سخت مستند اقدامات است.

همچنین در rt.com مستندات, حکومت. سربازان در خیابان. دولت توزیع پول نقد است. این مطلق جنون شد به طور کامل قابل اجتناب

مانند این داستان ؟ به اشتراک گذاری آن با دوستان!

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de