جیمز اوکیف که حساب خود را قفل شده است و پس از به tweeting در مورد برنی ساندرز کارکنان گفت: RT دلیل او ضربه بسیار سخت توسط توییتر آنلاین مراقبین این است که او نمی آید از تاسیس شرکت ناشر است.

اوکیف یک محافظه کار فعال و بنیانگذار تحقیقی خروجی پروژه Veritas بود هدف قرار رسانه های اجتماعی بازرسان در اوایل این ماه, زمانی که او با ارسال یک صدای جیر جیر به دیو Weigel از واشنگتن پست درخواست او برای حذف یک “واقع نادرست بیت از گزارش” در ساندرز کارکنان Kyle Jurek و مارتین Weissgerber.

همچنین در rt.com ‘من به شما راست بالا دریافت مسلح’: و در عین حال یکی دیگر از برنی کارمند گرفتار spouting افراطی ایده این است که یک مشکل وجود دارد در مبارزات انتخاباتی ؟

دو تن از آنان به نام “داوطلب” در این پست مقاله ای که تحت پوشش پروژه Veritas را #Expose2020 ساندرز مبارزات انتخاباتی. تعیین نمی نشینند و با اوکیف و اصرار داشت که هر دو Jurek و Weissgerber “هنوز پرداخت کارکنان برنی ساندرز’ کمپین.

متخلف پروژه Veritas جیر شامل یک تصویر از صفحه ای که در کمیسیون انتخابات فدرال (FEC) وب سایت نشان می دهد که Jurek حداقل تا به حال دریافت حقوق و دستمزد از کمپین به تازگی به عنوان اوت 2019. به عنوان اوکیف گفت: RT, این صفحه شامل “در دسترس عموم … اسناد و مدارک” آشکار Jurek آدرس و مقدار پول پرداخت شده به او توسط ساندرز مبارزات انتخاباتی.

مدت کوتاهی پس از آن توییتر قفل شده حساب خود را تا زمانی که او را حذف صدای جیر جیر افشای کارمند جزئیات.

به عنوان یک ماده در اخلاق این است که در دسترس عموم وب سایت دولت. فدرال کمیسیون انتخابات منتشر واقعیت است که کایل Jurek بود پرداخت کارکنان. من نمی خواهم به حذف صدای جیر جیر من فکر می کنم که این امر می تواند غیر اخلاقی برای من به حذف اطلاعات مانند که,” اوکیف توضیح داد.

پروژه Veritas او اظهار شده است موضوع را به مستند چرا که آن را بخشی از تاسیس رسانه های جریان اصلی گروه. “ما نه CNN, ما, نه, نیویورک تایمز, آنها هرگز انجام این کار به نیویورک تایمز خبرنگار,” اوکیف استدلال کرد.

هرگز در یک میلیون سال خواهد جک دورسی مدیر عامل شرکت توییتر را به یک صدای جیر جیر از نیویورک تایمز خبرنگار ارتباط یک FEC [صفحه].

پروژه Veritas به تازگی تصویری منتشر شده – به ضرب گلوله توسط یک undercover خبرنگار – که در آن Jurek ranted در مورد سوزاندن شهرها و زندانی کردن مخالفان. او همچنین گفت که “اگر برنی دریافت نمی کند نامزدی و یا از آن می رود به دور دوم در DNC کنوانسیون f**king میلواکی خواهد سوزاند.”

پس از آن تصویری در معرض Weissgerber که شناور ارسال جمهوریخواهان به “اردوگاه های بازآموزی” و ساندرز انحلال مجلس سنا و مجلس نمایندگان باید او تبدیل شدن به رئیس جمهور است. اما کمی از دوربین-دوربین فیلم آشکار گولاگ علاقه مندان به نظر می رسد به ضرب گلوله کشته شده است در ساندرز ستاد انتخاباتی. پروژه Veritas را مخالفان به مدت طولانی متهم خروجی از فریب آمیزی ویرایش و بد نمایش دادن فیلم.

همچنین در rt.com ‘شهرستانها خواهد سوزاند!’ اگر ساندرز از دست می دهد چگونه بسیاری از برنی Bros سرگرم خواهد رادیکال توهمات?

Sanders مبارزات انتخاباتی است و علنا خطاب مخفی-دوربین فیلم. اما کمپین COO جان رابینسون گفته فرستاده کارکنان به آنها هشدار می دهند در برابر گفتن هر چیزی که ممکن است منعکس کننده ضعیف در کمپین مشاوره آنها را برای همیشه فرض کنیم و در آنها ثبت شده است.

اوکیف شهرت با دوربین مخفی exposés و خلاف کاران به گزارش از سازمان ها از جمله Facebook, Google Pinterest و سی ان ان. پروژه Veritas را #Expose2020 کمپین تاکنون گرفته شده و تنها ساندرز و ماساچوست سناتور الیزابت وارن مبارزات.

مانند این داستان ؟ به اشتراک گذاری آن با دوستان!

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

نرم افزار گرامرلی