بنیامین نتانیاهو نخست وزیر اسرائیل گفته است که او حاضر است برای ارائه به مردم فلسطین شانس “مشروط حاکمیت محدود” در طرح صلح پیشنهادی رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن.

مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام کرد در اوایل روز شنبه که این معامله را یک فلسطینی تشکیل سرمایه در شرق بیت المقدس در حالی که به طور همزمان خواستار مقدس شهرستان اسرائیل “میخواهد” سرمایه است.

صحبت با خبرنگاران پس از مغلوب ساختن پیشی جستن نظرات نتانیاهو گفت: ما به رسمیت می شناسد اسرائیل بیت المقدس به عنوان پایتخت “که منظور من در آن نرده ها.”

نتانیاهو تصریح کرد که پیشنهاد فلسطینی سرمایه تحت طرح صلح خواهد بود و در اورشلیم یک فلسطینی محله در حومه شهرستان.

“اسرائیل ارائه شده است فلسطینی ها در پایان فرایند شرطی محدود حاکمیت” نتانیاهو گفت.

همچنین در rt.com ‘بیت المقدس است نه برای فروش, خود توطئه مقابله خواهد شد’ – عباس واکنش نشان می دهد به مغلوب ساختن پیشی جستن صلح خاورمیانه مقابله

در عین حال به عنوان طرح صلح نازل شد نتانیاهو نیست صبر کنید به حرکت به جلو با برنامه های قبلی به ضمیمه قطعات بیشتر از غرب بانک که به او گفته بودند مناطقی که باقی خواهد ماند و اسرائیل تحت کنترل زیر پیش بینی راه حل است.

او گفت که او می تواند یک پیشنهاد برای درخواست اسرائیل صلاحیت به بقاع شمالی دریای سیاه و شهرک غرب بانک به دولت برای تصویب “احتمالا در روز یکشنبه.”

در پاسخ به بسیار به کرات از رونمایی در روز سه شنبه محمود عباس گفت: این طرح یک “توطئه” و حقوق فلسطینی ها “برای فروش نیست.”

همچنین در rt.com مغلوب ساختن پیشی جستن پیشنهاد یک راه حل دو کشور اسرائیل و فلسطین در ‘برنده فرصت برای هر دو طرف

پیش بینی طرح 50 $میلیارد دلار احیای اقتصادی برنامه برای فلسطین اما فلسطینی ها تا حد زیادی در نظر گرفته آن را به عنوان یک راه برای اسرائیل و آمریکا به رشوه آنها را به از دست دادن حقوق خود و پذیرش دائم اشغال.

“من می گویند به تهمت و ادعاهای نتانیاهو در بیت المقدس است نه برای فروش, همه حقوق ما نه برای فروش و نه برای معامله. و خود را در مقابله با این توطئه را نمی خواهد عبور” عباس گفت: در تلویزیون نشانی از کرانه.

مانند این داستان ؟ به اشتراک گذاری آن با دوستان!

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

نرم افزار گرامرلی