نئو نازی ها به گروه های شبه نظامی دامادی نوجوانان

راز تلاش برای داماد و جذب نوجوانان توسط نئو نازی ها به گروه های شبه نظامی شده است در معرض توسط پنهانی ضبط شده است.

آنها جذب اعضای ارشد پایه مصاحبه با متقاضیان جوان و بحث در مورد چگونه به radicalise آنها.

FBI توصیف کرده است این گروه که به دنبال متحد کردن سفید supremacists در سراسر جهان و برانگیختن مسابقه جنگ.

ضبط شد به ما منتقل حقوق مدنی سازمان مرکز قانون فقر جنوب قبل از برخی از به اشتراک گذاشته شد با یک چشم انداز.

رینالدو Nazzaro بنیانگذار پایه یک زن 47 ساله آمریکایی است. در اوایل این سال سی نشان داد او کارگردانی این سازمان از مجلل تخت در سنت پترزبورگ ،

این مصاحبه که در محل از طریق کنفرانس تلفنی در یک برنامه رمزگذاری به دنبال یک الگوی آینده نگر عضو خواسته شد با Nazzaro در مورد سابقه شخصی قومیت افراط گرایی سفر و تجربه با سلاح های, قبل از یک پانل از اعضای ارشد مطرح شده سوالات خود را دارند.

می شود استخدام شد سوال در کتاب چه آنها را خوانده بود از جمله آدولف هیتلر نبرد من و تشویق شدند به وسايلي با گروه سفید supremacist ایدئولوژی که پیش بینی می کند و به دنبال سرعت بخشیدن به نژادی و جنگ نیاز به پیروان برای آماده شدن برای درگیری و اجتماعی شکست.

در طول تماس Nazzaro شنیده می شود که با استقبال اعضای دیگر گروه های افراطی.

جوان متقاضیان که پنهان در پشت نام های مستعار و نمایش درجات مختلفی از آگاهی ایدئولوژیک توصیف خود افراط گرایی آنلاین, فیلم ها و تبلیغات.

زمانی که مصاحبه شوندگان در سمت چپ تماس سران مورد بحث و بررسی توانایی های بالقوه خود را قبل از تنظیم به دامپزشک آنها را در فرد در تاریخ بعد.

فروپاشی اجتماعی

ضبط را روشن است که این پایگاه به دنبال جذب سربازان از ارتش های غربی به منظور جلب آموزشی خود را با تاکتیک ها و سلاح گرم است.

Nazzaro که بی بی سی بررسی شده است گفت: به عنوان یک تحلیلگر برای اف بی آی و به عنوان یک پیمانکار پنتاگون در مطلع یکی انگلیسی, نوجوان که ایده اجتماعی سقوط یک “هدایت فلسفه”.

اروپایی نو جوان گفته بود که چنین سقوط مطلوب خواهد بود حتی در سطح محلی ، اگر آن را ارائه یک “خلاء قدرت است که ما می توانید با استفاده از”.

یک پسر بود گفت: “ما یک هدف در ابتدا ایجاد دو به سه مرد سلول ها در بسیاری از مناطق به عنوان امکان پذیر است” و این که “بریتانیا یک محل است که ما فکر می کنیم وجود دارد مقدار زیادی از پتانسیل”.

در طول یک پست-گفتگو بحث و گفتگو در مورد یک دختر 17 ساله از اروپا و یک پیرمرد صحبت از “شکل گیری” خود را باور سیستم با Nazzaro گفت: او نیاز به یک “کار کمی ایدئولوژیک” بود اما “قطعا در مسیر درست رهبری”.

اظهار نظر در یک, بریتانیایی, نوجوان, Nazzaro پیشنهاد او احتمالا نیاز به “مادر ایدئولوژیک”.

Dr Cassie میلر, یک تحلیلگر ارشد پژوهش در مرکز قانون فقر جنوب توضیح ضبط شده به عنوان “بسیار غیر معمول نگاه اجمالی” به این صورت نشان دادن وجود دارد “هیچ مفرد مسیر افراط گرایی”.

او می گوید: کسانی که درخواست خود را به پایگاه آمد از انواع پس زمینه.

“من فکر می کنم این واقعیت است که بسیاری از این مردم هستند بنابراین کاملا طبیعی است که به خودی خود قابل توجه است.

“آنها نمی دارای برخی از صفات که مستعد آنها را به می خواهید برای تبدیل شدن به یک تروریست و یا برای تبدیل شدن به جذب افراطی ایدئولوژی.

“من فکر می کنم واقعا بهترین است به فکر می کنم آنها را به عنوان بازتابی از جامعه است که عمیقا سیاسی قطبی”.

در دولت آمریکا از گرجستان سه نفر از اعضای این پایگاه در حال حاضر رو به اتهام توطئه به اتهام توطئه برای قتل یک ضد فاشیستی ،

پایه آخرین زیرزمینی سازمان به ظهور از بین المللی نئو-نازی شبکه در اصل تولید شده توسط یک شرکت از بین رفته وب فروم به نام آهن مارس.

سازمان های دیگر شامل ممنوع, انگلیسی, گروه اقدام ملی و Sonnenkrieg بخش و همچنین به عنوان Atomwaffen بخش در ایالات متحده آمریکا است که برچیده با سراسر کشور FBI بررسی است.

بی بی سی تحقیق نشان می دهد که هویت واقعی انسان است که هر دو عضو ارشد پایه و خالق جانشین آنلاین فروم مربوط به چندین انگلستان تروریسم تعقیب مربوط به نوجوانان است.

متی Baccari یک بیکار, 25-ساله از جنوب کالیفرنیا با استفاده از نام مستعار “Mathias’ برای اجرای یک سایت بدنام به نام فاشیستی کرده ام که در آن تروریسم و خشونت جنسی شد آشکارا را تشویق کرد.

او آوازی حضور در پایگاه مصاحبه تماس و ترویج این گروه در وب سایت خود را که او در زمان آفلاین در اوایل این سال زیر قابل توجه توسط اجرای قانون است.

انجمن مرکزی بود به صورت یک پسر بچه از دورهام که سال گذشته در سن 16 – جوانترین فرد محکوم به برنامه ریزی یک حمله تروریستی در بریتانیا است.

دو جوان دیگر بریتانیا اعضای فاشیستی Forge یکی در سن 15 هستند به طور جداگانه ساخت راه خود را از طریق جوانان دادگاه سیستم شارژ با ترکیب 25 فرزند داشت.

Baccari حاضر به ترک اتاق خواب خود را هنگامی که یک تیم را به خانه اش رفت به سوال بپرسید.

Baccari و Nazzaro نیست پاسخ به نامه تنظیم شواهد علیه آنها.

شما می توانید بیشتر در مورد این داستان در پانوراما: شکار نئو نازی ها دوشنبه 22 ژوئن در ساعت 7: 30 pm در بی بی سی یک و با گوش دادن به فایل در 4 سه شنبه 23 ژوئن در 8.00 pm در رادیو بی بی سی چهار


اگر شما اطلاعات یا تجربه برای به اشتراک گذاشتن ایمیل کنید لطفا [email protected].

لطفا یک شماره تماس اگر شما مایل به صحبت می کنند به یک روزنامه نگار. شما همچنین می توانید با ما تماس بگیرید در راه های زیر:

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de