منفی: مغلوب ساختن پیشی جستن تایید نیست به کروناویروس با وجود تماس های اخیر با آلوده برزیلی مقامات

رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن آزمون برای Covid-19 او در پی تماس با حداقل دو برزیلی مقامات با این ویروس است دوباره منفی کاخ سفید اعلام کرد.

“شب گذشته پس از یک در عمق بحث و گفتگو با رئیس جمهور در مورد COVID-19 تست او انتخاب به عنوان خوانده شده. در این شب من تایید دریافت که تست منفی است” این بیانیه قرار داده و با مغلوب ساختن پیشی جستن پزشک Sean P. کانلی می خواند.

در حالی که در ابتدا مسواک کردن نگرانی در مورد او به طور بالقوه ابتلا به ویروس مرگبار در پذیرش او برای میزبانی یک هیات برزیلی در Mar-a-لاگو تهمت acquiesced گفتن یک کنفرانس جدید در روز شنبه است که او تا به حال گرفته شده از آزمون.

همچنین در rt.com Trumps می گوید: او آزمایش Covid-19 در انتظار نتایج به ما تلفات می رسد 50

فشار برای مغلوب ساختن پیشی جستن به آزمون برای Covid-19 – آنفولانزا-مانند ویروس است که در حال حاضر ravaging اروپا و آمریکا پس از وقوع نفس پایین در چین نصب شده است پس معلوم شد که سه برزیلی مقامات سفیر آمریکا نستور فرستر سناتور Nelsinho Trad و فابیو Wajngarten مطبوعاتی وزیر برای رئیس جمهور برزیل Jair Bolsonaro تمام آزمایش مثبت برای ویروس.

از هر سه نفر حاضر در جلسه با تهمت قرار گرفت که بیش از آخر هفته گذشته در فلوریدا اقامت.

روز جمعه مغلوب ساختن پیشی جستن برزیل همتای Bolsonaro اعلام کرد که او نیز مورد آزمایش منفی برای این ویروس در میان گزارش که تعداد فزاینده ای از آمریکایی لاتین برگزار نمی شد چنین به عنوان خوش شانس برای گول زدن این بیماری است.

همچنین در rt.com دموکرات ها در حال weaponizing Covid-19 برابر تهمت به انجام آنچه Russiagate & استیضاح نمی تواند

همه روشن با توجه به مغلوب ساختن پیشی جستن توسط کاخ سفید پزشکی موفق به متقاعد کردن #مقاومت در توییتر اعضای آن به هدر رفته هیچ زمان و در شک در این بیانیه با برخی از رفتن تا آنجا که به نشان می دهد که تهمت گرفته شده هرگز به آزمون.

مغلوب ساختن پیشی جستن حامیان با استفاده از این مناسبت به اشک به جریان اصلی رسانه ها برای دامن زدن به Covid-19 هیستری و اهانت به ما رهبر “گسترش نفرت انگیز شایعات” در مورد سلامت خود را.

فکر می کنم دوستان علاقه مند می شود ؟ به اشتراک گذاشتن این داستان!

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de