مقامات دولت هند از Telangana, برای اولین بار در کشور استفاده از تشخیص چهره تکنولوژی به منظور بررسی رای دهندگان باید گفت که این نرم افزار در حالی که هنوز هم نیاز به honed ثابت شده است خود را نسبتا دقیق تا 86 میزان موفقیت.

فن آوری مورد آزمایش قرار گرفت یک نمونه از برخی از 4200 رای دهندگان که رفت به بازیگران یک رای در انتخابات شهرداری ها در ماه ژانویه 22. محاکمه شد و تنها محدود به 10 ایستگاه های رای گیری در Kompally شهرداری از Medchal-ماکاجگیری منطقه با بیش از 7000 رای دهندگان واجد شرایط.

در آماده سازی برای آزمون هر یک از این غرفه نصب شده بود با یک گوشی هوشمند و تمام رای دهندگان کارت شناسایی داده شد ورودی به سیستم. هنگامی که رای دهندگان وارد یکی از غرفه های رای گیری رسمی را به یک عکس است که فرد برای این سیستم برای تایید هویت خود را.

قرمز علامت به این معنی است که عکس را تولید نمی کند در یک مسابقه در حالی که یک تیک سبز نشانه های مثبت شناسایی.

همچنین در rt.com هند قصد دارد برای راه اندازی بزرگترین سیستم تشخیص صورت برای هدف قرار دادن مجرمان به عنوان کشور نرخ قتل قطره به کمترین میزان در چند دهه

سیستم ارسال شده میزان موفقیت 65 تا 86 درصد ارشد Telangana دولت کمیسیون انتخابات (SEC) گفت: همانطور که به نقل از هند اکسپرس در روز یکشنبه. اگر الگوریتم موفق به تشخیص رای دهندگان آنها را به طور خودکار نشان داده شده است درب این مقام گفت و اشاره کرد که این نرم افزار ثانویه به سنتی روش ثبت نام.

در حالی که میزان دقت ممکن است آرام ترس از طرفداران حفظ حریم خصوصی که بارها و بارها مطرح شده و نگرانی هایی که داده است در معرض ابتلا به سوء استفاده شود و توسط دولت رسمی گفت که عمده غذای آماده از این آزمایش این است که نرم افزار با این نسخهها کار در اصل اگر چه برخی از تنظیمات جزئی مورد نیاز هستند.

“ما اعتقاد داریم که به عنوان یک تکنولوژی ما ایجاد کرده اند که در آن کار می کند. برای این کار باید خوب تنظیم, اما وجود دارد هیچ اشکالات در فن آوری”

این کمیسیون نسبت به الگوریتم شکست در مواردی که آن را پیدا کردن و بازی ضعیف رعد و برق در ایستگاه های رای گیری به عنوان به خوبی به عنوان با کیفیت نامطلوب از عکس های خود را.

مسواک کردن نگرانی بالقوه نقض حریم خصوصی این کمیسیون گفت که این امر پاک کردن تمام عکس ها در پس آزمون با توجه به داده های محافظت شده توسط رمز نگاری برای جلوگیری از نشت.

در حالی که معلوم نیست در صورتی که نرم افزار تشخیص چهره معرفی خواهد شد در انتخابات در سراسر کشور در مقیاس هند مقامات استدلال می کرد که تکنولوژی که خود را ثابت دستی در مبارزه با رفاه تقلب مطمئن شوید که بازنشستگان دریافت خواهید کرد که دولت جزوه زنده هستند کمک خواهد کرد برای از بین بردن عمل جعل هویت و پروکسی رای گیری در پای صندوقهای رای است.

فکر می کنم دوستان علاقه مند می شود ؟ به اشتراک گذاشتن این داستان!

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

نرم افزار گرامرلی