A&E TV network دیده است آن بینندگان شیرجه بمب پس از انداختن آن محبوب پلیس مبتنی بر واقعیت نشان می دهد زندگی می کنند PD.’ اگر بیدار حرکت نابود آن زمان نخست مخاطبان کانال اصرار به کاهش است و تنها “موقت.”

حدود شش هفته پس از A&E کنار گذاشته نشان می دهد که به دنبال در وظیفه افسران پلیس در حال گشت زنی در زمان واقعی – شبکه زمان نخست بینندگان دارای چهار 49 درصد نیلسن رتبه بندی داده ها برای اولین بار منتشر شده توسط وال استریت ژورنال روز جمعه. مجموع آن روزانه به طور متوسط بینندگان سقوط بیش از یک سوم است.

هر چند شبکه با برچسب افت به عنوان یک “موقت آمار در رتبه بندی” تاثیر بوده است و حتی بیشتر برای یک کلید فیلم سن جمعیتی کاهش 55 درصد برای کسانی که در سن 18 تا 49.

همچنین در rt.com اول آنها را برای ‘پلیس’: محبوب پلیس نشان می دهد زندگی می کنند PD’ AXED توسط شبکه در میان جورج فلوید تظاهرات

A&E تصمیم به لغو این نشان می دهد در ماه گذشته آمد در میان موج ضد خشونت پلیس تظاهرات که فوران در سراسر کشور پس از مرگ جورج فلوید در دست اجرای قانون است. در آن زمان این شرکت گفت: “مشخص است که اگر یک مسیر روشنی به داستان هر دو جامعه و افسران پلیس که نقش آن این است که در خدمت آنها” اشاره به این امر دیدار با “رهبران حقوق مدني و همچنین ادارات پلیس” به عنوان آن را مجددا نشان می دهد.

‘زنده PD نیز باعث تعدادی از spin-off را نشان می دهد که همه scrapped همراه با سری اصلی در ماه ژوئن. با هم نشان می دهد ساخته شده تا 85 درصد از A&E برنامه نویسی در طول چند هفته.

لغو رفته اند و نه بیش به خوبی با نمایش بزرگ fanbase اما با سابق بینندگان به رسانه های اجتماعی به تقاضای احیای این سری حتی برخی از تشویق به تحریم کانال. A&E است که ظاهرا نه رد آوردن نشان می دهد بازگشت گفتن این مجله آن است که “همچنان به گوش دادن به هر دو رهبران جامعه و ‘زنده PD’ طرفداران برای پیدا کردن یک راه برای خدمت هر دو در حال حرکت رو به جلو است.”

همچنین در rt.com ‘پلیس’ تحت بازداشت: پارامونت می کشد پلاگین در طولانی مدت ما واقعیت نشان می دهد در میان افزایش ضد پلیس احساسات

این آمار نشان می دهد تلویزیون بود که نه تنها پلیس با مضمون برنامه برای دریافت تبر در ماه های اخیر با برترین شبکه به صورتی لغزش به یاد ‘پلیس’ سری در ماه ژوئن که زد برای عظیم 32 فصل است.

یورش پلیس مضمون را نشان می دهد و حتی باعث نیمه طعنه آمیز شایعه که کودکان کارتون “Paw Patrol’ بعدی در بلوک سفت – ادعای تکرار در جدیت توسط سخنگوی کاخ سفید اخیرا در بعد از ظهر جمعه. یک Nickelodeon سخنگو از کنار این ایده اطمینان مخاطبان خود نشان می دهد قرار نیست در هر نقطه.

مانند این داستان ؟ به اشتراک گذاری آن با دوستان!

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

نرم افزار گرامرلی