نزدیک به 60 مجروح شدن ده ها تن بستری در ماشین های آلمانی-رمنج از حمله رژه پلیس هنوز انگیزه ‘نامشخص’

نزدیک به 60 نفر زخمی شدند که رانندگان کشت و زرع ماشین خود را از طریق یک کارناوال رژه در شهر Volksmarsen. مجرم دستگیر شده است و برای اقدام به قتل, اما پلیس می گویند انگیزه های خود را باقی می ماند “مشخص نیست.”

به گمان 29 ساله نر از Volksmarsen سوار نقره خود را مرسدس بنز از طریق یک کارناوال رژه در مرکز شهر در روز دوشنبه ، او دستگیر شد و در صحنه بعد از داد و بیداد چپ “تقریبا 60” مردم مجروح پلیس تایید کرد در روز سه شنبه.

از مجروح شدن 35 نفر هنوز در بیمارستان در حالی که 17 مرخص شده. برخی از 18 کودکان صدمه دیده بودند از جمله یک دختر بچه سه ساله.

همچنین در rt.com ماشین منفجر آلمانی رژه جمعیت در ‘حمله’ مجروح شدن ده ها هیچ نشانه ای بود از لحاظ سیاسی-انگیزه – پلیس (تصویری)

راننده بازداشت شده است برای قتل, اما نمی توان از بازجویی و در عین حال با توجه به خود آسیب. با توجه به برخی از گزارش های رسانه ها مرد شناخته شده بود به پلیس و سابقه کیفری است.

“انگیزه مجرم هنوز مشخص نیست” پلیس ایالتی توییتی در روز سه شنبه. “تحقیقات ادامه دارد.”

دوم مرد دستگیر شد در صحنه و متهم است که فیلمبرداری این حادثه دادستان و گفتگو کرد. خود موسوم به راننده قرار گرفت.

امنیت در کارناوال حوادث در ایالت هسن شده پا تا پس از حادثه است.

تجمعات عمومی در آلمان قرار داده شده اند و توسط وسیله نقلیه قبل از حمله. در سال 2016 یک اسلامگرای افراطی سوار یک کامیون از طریق یک بازار کریسمس در برلین کشته شدن 12 نفر. او به فرار از صحنه شد و بعد از کشته شدن توسط پلیس. پس از این فاجعه در برلین آلمان فدرال جنایی پلیس گفت که آنها باید جلوگیری کرد و نه جنایات مشابه از جمله دو در ماه اکتبر گذشته به تنهایی.

مانند این داستان ؟ به اشتراک گذاری آن با دوستان!

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de