نزدیک به 200 منتشر شد مجرم جنسی تا به حال هیچ جایی برای زندگی

تقریبا 200 مجرم جنسی بودند از زندان آزاد شد در انگلستان و ولز در یک سال بدون داشتن جایی برای زندگی, وزارت دادگستری (عدلیه) آمار و ارقام نشان می دهد.

بیش از 100 نفر از آنها طبقه بندی شده به عنوان نما “بالا” و یا “بسیار بالا” خطر ابتلا به مردم است.

مشروط بازرسان هشدار داده اند که رهایی زندانیان که از خواب خشن هستند احتمال بیشتری برای ارتکاب بیشتر جرم.

این مشروط و خدمات گفت: این کار از نزدیک با شوراهای محلی برای کمک به کسانی که خروج از زندان است.

این ارقام برای انگلستان و ولز در 2018-19 شد عرضه توسط MoJ تحت قانون آزادی اطلاعات.

آنها نشان می دهد که در 68 مناسبت ها “بالا و بسیار بالا خطر” مجرم جنسی که در مجوز برای بیش از شش ماه تا به حال هیچ جایی برای اقامت در آزادی است.

بیشتر از 53 بی خانمانی موارد درگیر “خطر بالا” مجرم جنسی با یک گواهینامه دوره بیش از 12 ماه و 70 درگیر “خطر متوسط” مجرم جنسی با بیش از شش ماه در ایران ،

در اوایل این ماه بازرس ارشد مشروط شدن جاستین راسل با انتقاد از عدم وجود یک “cross-دولت” رویکرد به مسکن مجرم اشاره به این که زندانیان بدون حل و فصل مسکن تقریبا دو برابر به احتمال زیاد به بازگشت به زندان در عرض 12 ماه از انتشار.

در یک گزارش بازرسی او مقصر مشکل در:

  • کمبود مسکن
  • بالا-مقابل هزینه های اجاره
  • اولویت پایین بر روی ثبت نام مسکن
  • عدم پشتیبانی خدمات
  • سود تاخیر
  • “ارائه دهندگان مخالف به انطباق مردم با توجهی سوابق کیفری”

آقای راسل گفت: “ما به ويژه با تعداد بالاتر خطر زندانیان منتشر شده به بی خانمانی و یا بی قراری مسکن.”

در این گزارش که در 2018-19 حداقل 22 درصد از زندانیان ارائه بالاترین خطر برای بی خانمان شدند و یا تا به حال هیچ جا پایدار برای اقامت به مقدار 6,515 افراد است.

در مجموع وجود دارد 11,435 موارد زمانی که زندانیان بی خانمان زمانی که آنها اجازه – 16 درصد منتشر نر مجرم و 18 درصد از زندانیان زن.

عمومی حفاظت ‘اولویت’

از مشروط شدن سرویس است که بخشی از وزارت عدلیه گفت که این آمار و ارقام برای مجرم جنسی نشان داد اسکان در روز انتشار و نه لزوما به این معنی آنها “باقی مانده بی خانمان پس از آن”.

آن را می گوید آن را معرفی کرده است جدید تیم اختصاص داده شده به پیدا کردن مسکن و افزایش اماکن در “تایید محل” نیز شناخته شده به عنوان “وثیقه خوابگاهها” یا “مشروط خوابگاهها”.

آن را اضافه می کند که این کمک کرده است “صدها مجرم” اقامت کردن خیابان ها به عنوان بخشی از دولت خشن خواب استراتژی است.

یک سخنگو گفت: “محافظت عامه اولویت شماره یک ما است. مجرم جنسی در گواهینامه باید گزارش به طور منظم خود را به افسر عفو مشروط و رعایت شرایط سخت که اگر نقض می توانید آنها را به بازگشت به زندان است.”

در طول coronavirus مستند BBC News کشف شده که 142 زندانیان قرار داده شد تا در هتل ها و تختخواب و صبحانه, محل اقامت به منظور محدود کردن گسترش Covid-19.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

نرم افزار گرامرلی