عدم افشای توافق (NDAs) نباید مورد استفاده قرار گیرد برای جلوگیری از کسی که از گزارش آزار و اذیت جنسی در محل کار با توجه به راهنمایی های جدید.

داوری خدمات Acas منتشر کرده است, مشاوره برای شرکت ها و کارگران در مورد NDAs از جمله چگونه برای جلوگیری از سوء استفاده.

چندین رسوایی با مشخصات بالا را در معرض چگونه NDAs اغلب استفاده می شود به سکوت عمدتا زنان ادعا آزار جنسی و سوء رفتار.

Acas گفت: سوء استفاده از این موافقت نامه را می توان “بسیار مخرب” به یک سازمان.

NDAs قرارداد یا بخش هایی از قرارداد است که به طور معمول جلوگیری از کارکنان سابق کارکنان ساخت اطلاعات عمومی.

آنها می توانند به صورت تجاری اطلاعات حساس مانند اختراعات و ایده ها و یا هر چیزی که به احتمال زیاد برای صدمه زدن به یک سازمان و شهرت و گاهی شناخته شده به عنوان “دهان بندکردن سفارشات” و یا “hush موافقت نامه”.

Acas اجرایی سوزان Clews گفت: “اخبار گزارش شده در قربانیان آینده رو به جلو است که باید اتهام هولناک سوء استفاده با مشخصات بالا ارقام که پس از آن سعی کردم به استفاده از NDAs به سکوت خبرچین.

“NDAs می تواند مورد استفاده مشروع در برخی مواقع اما آنها باید استفاده شود به طور معمول و یا برای جلوگیری از کسی که از گزارش آزار و اذیت جنسی, تبعیض یا حس کرد در کار است.”

آن پدید آمده است که NDAs استفاده شد توسط ex-فیلم مغول Harvey Weinstein و شرکت خود را برای حل و فصل اتهامات مربوط به سوء رفتار جنسی.

او از کار اخراج شده توسط شرکت Weinstein قبل از آن در نهایت ورشکسته.

به عنوان بخشی از پرونده ورشکستگی این شرکت گفت: از آن منتشر شد کسی “که رنج می برد و یا شاهد هر گونه سوء رفتار جنسی توسط Harvey Weinstein” از خود NDAs.

آقای Weinstein را انکار می کند که او تا به حال درگیر در “nonconsensual جنسی”.

Acas گفت: طرح جدید مشاوره متحده که NDAs نمی تواند مورد استفاده قرار گیرد برای جلوگیری از کسی که از: گزارش تبعیض یا آزار و اذیت جنسی در محل کار و یا به پلیس; حس کرد; یا افشای یک آینده عمل تبعیض یا آزار و اذیت.

آن همچنین آمده است که کارکنان باید با توجه به طول زمان معقول به نظر امضای قرارداد عدم افشای توافق از جمله اجازه دادن به آنها به مشورت یک اتحادیه و یا وکیل.

علاوه بر این, Acas توصیه می کند که NDAs باید “هرگز” استفاده می شود به طور معمول بیان آنها “نباید مورد استفاده قرار گیرد برای مخفی کردن یک مشکل و یا قلم مو آن را زیر فرش”.

Ms Clews گفت: “ما جدید مشاوره می تواند کمک به کارفرمایان و کارکنان خود را درک آنچه NDAs که چگونه برای جلوگیری از سوء استفاده و نمونه های که در آن آنها نیاز نمی شود.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

نرم افزار گرامرلی