NBA نمی خواهد مجازات coronavirus-ضربه بازیکن Gobert پس از تصویری از او به عمد پاک کردن دست در میکروفون جرقه خشم – گزارش

یوتا جاز مرکز رودی Gobert خواهد شد بنا به گزارش چهره هیچ اقدام انضباطی بیش از antics در یک کنفرانس مطبوعاتی اخیر که در آن او مسخره coronavirus نگرانی با لمس خبرنگاران میکروفن – بلافاصله قبل از تست مثبت خود را.

Gobert – که سزاوار خشم طرفداران NBA و رسانه ای حرفه ای برای ساخت نور از ویروس ها و به طور بالقوه در معرض بسیاری از دیگران به این بیماری با شیرین کاری خود را به احتمال زیاد در امان باشد هر گونه مجازات, Yahoo Sports, کریس Haynes گزارش با استناد به منابع لیگ.

“NBA را نمی خواهد خوب یا تعلیق یوتا جاز مرکز رودی Gobert برای اقدامات خود منجر به آزمایش مثبت برای coronavirus” Haynes توییتی پنج شنبه شب حدود یک روز پس از انجمن ملی بسکتبال (NBA) نقل مکان کرد به حالت تعلیق در آن فصل بعد از بازیکن را تشخیص.

در مواجهه با یک واکنش برای ‘نمی تواند مراقبت کمتر نگرش نسبت به بیماری که به کشته شدن 41 نفر در ایالات متحده به تنهایی Gobert از مومی شرمندگی.

“اولین و مهم ترین چیز این است که من می خواهم به طور علنی عذرخواهی به مردم است که من ممکن است در معرض خطر… من بی دقت بود و هیچ بهانه ای” این بازیکن در بیانیه ای گفت:, و اضافه کرد که او امیدوار است مورد او خواهد بود یک داستان احتیاطی و “باعث می شود هر کس به طور جدی از این.”

همچنین در rt.com زمانی که سرنوشت اعتصاب به عقب ؟ NBA تعلیق فصل پس از یوتا جاز بازیکن که مسخره coronavirus نگرانی آزمایش مثبت (تصویری)

Gobert گفت که او آگاه از تشخیص خود را زمانی که او تلاش بسیاری از آنچه را دیدم در آن زمان به عنوان یک بسیار تن-ناشنوا شوخی است.

می آید که پس از Gobert را هم تیمی داناون میچل همچنین تایید شد که قرارداد Covid-19. او تنها بازیکن دیگر در این تیم که از آزمون برگشتم مثبت تا کنون, اما, با, گزارش, گفته است که قفل خود را به طور مستقیم در کنار Gobert است.

فکر می کنم دوستان علاقه مند می شود ؟ به اشتراک گذاشتن این داستان!

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de