NBA افسانه پاتریک اوینگ در بیمارستان پس از آزمایش مثبت برای Covid-19

بسکتبال, آیکون, Patrick Ewing, 57 نشان داد او دارای آزمایش مثبت برای coronavirus اصرار طرفداران “نه به این ویروس به آرامی” را به عنوان او دریافت درمان در بیمارستان است.

رئیس فعلی مربی از دانشگاه جورج تاون تیم مردان ارسال بیانیه ای در توییتر نشان داد که نتیجه اش در کنار یک پیام است که به عنوان خوانده شده:

“من می خواهم برای به اشتراک گذاشتن که من تست مثبت برای COVID-19. این ویروس جدی است و نه آرامی باید گرفته شود. من می خواهم همه را تشویق به ماندن سالم و مراقبت از خود و عزیزان خود را.”

11-زمان NBA All-star, سارکوم تصمیم گرفت برای به اشتراک گذاشتن اخبار را به نشان می دهد که این ویروس می تواند بر هر کسی بدون در نظر گرفتن ثروت و یا وضعیت.

او بلافاصله شروع به دریافت پیام از حمایت از بسکتبال جهان است.

رسما یکی از NBA 50 بزرگترین بازیکنان در تمام زمان سارکوم صرف اکثریت از 17 سال بازی حرفه ای در نیویورک نیکز قبل از املا در Seattle Sounders و اورلاندو سحر و جادو. او شده است جورج تاون سر مربی پس از 2017.

در این بیانیه از جورج تاون نیز نشان داد که سارکوم در حال حاضر دریافت مراقبت های جدا شده در حالی که در یک بیمارستان محلی و دیگر اعضای هیات یا بازیکنان تست مثبت است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de