NBA افسانه کوبه برایانت می میرد در سقوط هلیکوپتر در سن 41

کوبه برایانت یک جهانی-loved NBA ستاره که بازی برای لس آنجلس لیکرز, شده, کشته در سقوط هلیکوپتر در کالیفرنیا است. پلیس می گویند نه نفر کشته در این حادثه که فرستاده است تکان سراسر ایالات متحده است.

سفر خود را در خصوصی هلیکوپتر برایانت و هشت نفر دیگر سقوط کرد بیش از کالاباساس در صبح روز یکشنبه. پرسنل اورژانس در صحنه وارد شدند در کمتر از 10 دقیقه اما وجود دارد هیچ بازماندگان.

آتش است گفت: به شکسته و هلیکوپتر spiraled تا سقوط فرود آمد بیش از کالاباساس همه کشتار پردازنده.

همچنین در rt.com ویدئوها نشان می دهد صحنه کالیفرنیا خلبان جرمن وینگز که به کشته شدن کوبه برایانت

منابع نزدیک به برایانت خانوادهگفته اند چند رسانه از جمله لس آنجلس تایمز که کوبه برایانت دختر 13 ساله Gianna شد و در میان کسانی که جان خود را در تصادف.

هویت مسافر دیگر هنوز تایید کرد اما آنها گفته می شود یک ناشناس تیمی از Gianna و پدر و مادر و همچنین به عنوان خلبان.

Gianna نیز یک بازیکن بسکتبال که با حضور چند NBA بازی با پدرش که دیده می شود می تواند مربیگری او. برایانت دارای سه دختر دیگر با همسرش ونسا از جمله کاپری که متولد شد و در ماه ژوئن 2019 اما هیچ یک از آنها گزارش شده است به میان سقوط را قربانیان.

همچنین در rt.com کوبه برایانت 13yo دختر Gianna در میان 9 قربانیان کالیفرنیا سقوط هلیکوپتر

هر چند از بازنشسته بسکتبال پس از سال 2016 برایانت بود و هنوز هم به طور منظم در NBA بازی و او حتی شروع به dabbling به فیلمسازی. او برنده جایزه اسکار برای بهترین انیمیشن کوتاه در سال 2018 برای فیلم ” عزیز بسکتبال.’

برایانت بود جهانی محبوب لس آنجلس طرفداران بسکتبال به عنوان او خود را در تمام 20 سال کار حرفه ای با لیکرز. در طول زمان خود را وجود دارد, او موفق به کسب پنج قهرمانی و 18 همه ستاره بازی. او همچنین موفق به کسب مدال طلا به عنوان بخشی از ما تیم ملی در بازی های المپیک در سال 2008 و 2012.

هر کس از فیلمسازی حرفه ای برای ورزشکاران در فوتبال و فوتبال است و باید به رسانه های اجتماعی برای سوگواری از دست دادن ورزشکار افسانه ای.

همچنین در rt.com ‘لطفا آن را نمی توان واقعی’: ورزشی جهان در شوک بعد از مرگ ‘نماد جهانی’ کوبه برایانت

شهردار لوس آنجلس اریک Garcetti است در پاسخ به این اخبار تکان دهنده گفت برایانت خواهد “برای همیشه زنده در قلب لس آنجلس” و به یاد “از طریق سنین به عنوان یکی از بزرگترین قهرمانان.”

فکر می کنم دوستان علاقه مند می شود ؟ به اشتراک گذاشتن این داستان!

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net