بیش از 20 ذخایر طبیعت سطل آشغال شده است که رفتار ضد اجتماعی آمار “بی سابقه” سطح زیر کاهش مستند حیات وحش اعتماد گفته است.

پرواز اوج littering کباب و آتش سوزی را افزایش داده اند برکشایر, Buckinghamshire و آکسفوردشایر حیات وحش اعتماد (BBOWT) گفت.

اعتماد کارگردان گفت: این بدترین او تا به حال دیده می شود در 30 سال.

آب و هوای گرم در هفته های اخیر نیز معتقد به عامل شده اند.

BBOWT گفت که “غمگین و خشمگین” با “افزایش چشمگیر” در زیستگاه های آسیب.

در Hosehill دریاچه در برکشایر قایقرانی و شنا را مختل تودرتو پرندگان از جمله الگوهای, lapwing شن و ماسه مارتینز و صدف فو.

پرورش پرندگان از جمله بزرگ کاکل می کشیم و نی چکاوک شده توسط آشفته “مردم, مهمانی, نوشیدن, و, آتش سوزی در ماهیگیری سیستم عامل” در Weston Turville مخزن Buckinghamshire اعتماد گفت.

“خارج از کنترل” سگ تعقیب wildfowl و جوان خود را در Sydlings شقایق آکسفوردشایر که چرا تسویه حساب نیز داشت با یک سگ منجر پیچیده در اطراف گردن آن اعتماد اضافه شده است.

BBOWT مدیر کریستوفر ویلیامز گفت: “من شوکه شده غمگین و خشمگین رک و پوست کنده ننگین رفتار و اقدامات برخی از افراد که ما شاهد در طبیعت ما ذخایر در چند هفته گذشته.

“من مشغول به کار در این بخش برای نزدیک به 30 سال و من هرگز دیده می شود هر چیزی شبیه به این.”

او گفت: مردم تا به حال دیده شده است, قایقرانی, فوتبال بازی, پرواز, هواپیماهای بدون سرنشین و کمپینگ در “مکان که به معنای مکان های که در آن حیات وحش می تواند رشد” و که در آن چنین فعالیت بودند “مجاز نیست”.

در سراسر 25 BBOWT ذخایر طبیعت داوطلبان دیده می شود پرواز-اوج littering و پایمال مسیرهای از طریق نی تخت و همچنین نرده های برش و یک ساختمان قدیمی و آسیب دیده توسط یک استراحت در.

اعتماد خواست هر کسی که شاهدان ضد اجتماعی و جنایی فعالیت در هر یک از آن ذخایر طبیعت برای تماس با پلیس.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de