ادعا می کند که روسیه با استفاده از آن فضاپیما برای جاسوسی ناتو ماهواره هیچ پشتوانه واقعی و در حال استفاده می شود برای توجیه بودجه درخواست به ایالات متحده و متحدان آن در حال militarizing فضایی روسیه, نمایندگان مجلس گفت.

در اوایل این هفته ژنرال فرانسوی آندره Lanata که ناتو عالی متفقین فرمانده تحول صدا زنگ بیش از یک تازگی راه اندازی روسی ماهواره همگام سازی مدار آن با یک آمریکایی نظارت فضاپیما است.

“از آن است که تهدیدی برای ما و متحدان” Lanata گفت: واشنگتن آزما. “این یک سوال کلیدی. ما نیاز به مطمئن شوید که ما به نیروهای ما این فضا دارایی پشتیبانی می کند.”

فرمانده رفت و گفت که فضا استفاده می شود به عنوان “پناهگاه امن” اما در حال حاضر با تشکر از اقدامات روسیه و چین “این مورد دیگر.”

واشنگتن و ناتو شده اند به طور فزاینده متهم مسکو و پکن در حال توسعه فن آوری برای فضای جنگ به منظور فلج نظامی آمریکا ارتباطات و GPS شبکه اما به عنوان اغلب اتفاق می افتد که ادعا می کند که هرگز از حمایت هر قانع کننده اثبات است.

“ما می توانید تصور کنید بسیاری از راه های مختلف و بسیاری از انواع مختلف خشونت در فضای” Lanata گفت.

همچنین در rt.com ‘تهدید مستقیم برای صلح’: چین افزایش زنگ به ما فضا نیروی دریافت اولین کمک مالی

روسیه ماهواره وسیله خود ناتو همتای واقعا یک وهم از, فرانسوی, عمومی, تخیل, Aleksey Chepa معاون رئیس کمیته امور خارجی در پارلمان روسیه گفت و توضیح داد که این فضاپیما در سوال “یک غیر نظامی ماهواره ای بود که انجام فعالیت های مورد نیاز خود را تنظیم مجدد.

به “هیستری” مصنوعی مطرح شده توسط مسوولان واقعا کارگردانی در پارلمان کشور خود را به منظور آنها را افزایش دفاع بودجه از جمله فضای نظامی برنامه های او اضافه شده است.

همچنین در rt.com پوتین: روسیه در برابر نظامی از فضا اما ما آن را می بیند به عنوان تئاتر جنگ

آنتون موروزوف دیگر امور خارجه عضو کمیته خاطر نشان کرد که روسیه به طور مداوم پشتیبانی از demilitarization از فضا و استفاده از آن صرفا برای مقاصد صلح آمیز.

او اشاره کرد که ماهواره می تواند رکورد عناصر نظامی آمریکا زیرساخت در فضا و کلمات ناتو به طور کلی باید به عنوان “وحی از خود بدگویی نیت.”

“آنها ثابت کند که… آنها [آمریکا و ناتو] به خاطر militarizing فضایی که می تواند منجر به بسیار غمگین عواقب” Morozov گفت.

فکر می کنم دوستان علاقه مند می شود ؟ به اشتراک گذاشتن این داستان!

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de