گارد ملی رقص ‘Macarena’ قبل از اجرای آتلانتا مقررات منع رفت و آمد. کاربران توییتر معتقدند این یک راه عادی نظامی

یک ویدیو از ملی Guardsmen در گرجستان تاب به همه جا رقص آهنگ از 90s باعث ناراحتی در میان ناظران که در توصیف این حیله به عنوان یک راه نظامی-اجرا حکومت خوش طعم تر.

یک خط از سربازان کشف شد رقص Macarena در مرکز شهر آتلانتا فقط چند دقیقه قبل از این شهر 8pm مقررات منع رفت و آمد به اثر رفت در روز جمعه. غیر مومن تشکیل نظامی به نظر می رسید که مفتون نزدیکی معترضان و رسانه های محلی با برخی از تماشاگران پیوستن به در با روال رقص. فیلم نشان می دهد که نیروهای بی وقفه اجرای حرکات دست و پا و حرکات و کشش است که همراه با 90s رقص رسید.

محلی فاکس وابسته بوده در مورد شیرین کاری نقطه آن را به عنوان “بسیار مورد نیاز سبک سری” به عنوان شهر قرقره از روز تظاهرات – که برخی از آنها فرود به شورش و غارت. اما پاسخ در رسانه های اجتماعی به مراتب مهم تر. “موسیقی متن فیلم برای مجتمع نظامی صنعتی است… این Macarena?”خواسته ملیسا موری یک استاد در دانشگاه نیویورک مدرسه قانون است.

دیگران استدلال می کنند که روال رقص بود “عادی” به نظامی از خیابان های شهرستان.

پرسنل نظامی ایالات متحده گزارش تلاش برای تدریس به کودکان عراقی همان رقص, اشاره, روزنامه نگار Dan Cohen که ادعا تاکتیک بخشی از یک “عملیات روانی طراحی شده برای وادار کردن معترضان به رعایت مقررات منع رفت و آمد.”

استقرار گارد ملی واحد در بیش از یک دوجین متحده باعث شده است که هر دو زنگ و امداد. رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است و بارها و بارها هشدار داد که او را به اعزام نیروهای نظامی ایالات متحده آمریکا اگر شهرستانها موفق به جلوگیری از غارت و برقراری نظم در میان جریان ضد نژادپرستی تظاهرات.

همچنین در rt.com قاضی بلوک دنور پلیس با استفاده از گاز اشک آور و پلاستیک گلوله در ‘صلح’ معترضان

مانند این داستان ؟ به اشتراک گذاری آن با دوستان!

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de