یک “دست هیتلر” مسابقه ملکه زیبایی شرکت کننده و شریک سابق شده اند و زندانی شدن اعضای ممنوع راست گروه تروریستی اقدام ملی.

آلیس برش 23 و علامت گذاری جونز, 25, متهم به عضویت در یک گروه تروریستی در ماه مارس و در کنار co-متهم گری جک و کانر Scothern.

اقدام ملی تاسیس در سال 2013 ممنوع در سال 2016 پس از آن جشن قتل کارگر MP جو Cox.

برش زندانی بوده و سه سال و جونز برای مدت پنج سال و نیم.

در بیرمنگام دادگاه تاج, جک, 24 بود و محکوم به چهار سال و نیم در زندان و Scothern, 19 بازداشت شده بود به مدت 18 ماه.

قاضی پل Farrer QC گفته جونز او بازی کرده بود “نقش مهمی در ادامه از” سازمان ” پس از ممنوعیت آن در ماه دسامبر سال 2016.

قاضی گفت: کاتر او “هرگز برگزار سازمانی و یا نقش رهبری” اما گفت که او “اعتماد محرم” از یک گروه از رهبران را به عنوان به خوبی به عنوان یک “رابطه متعهد” با جونز.

برش و جونز هر دو Sowerby پل در نزدیکی هالیفاکس در غرب ایالت یورکشایر درشمال انگلستان محکوم شدند همراه با جک و Scothern در یک دادگاه در ماه مارس است.

دادگاه شنیده برش وارد شده بود از دست هیتلر زیبایی مراسم مجلل تحت نام دست بوخنوالت – اشاره به جنگ جهانی دوم کشته شدند.

او را تکذیب کرد عضو اقدام ملی با وجود حضور این گروه تظاهرات که در آن آگهی های مطلب “هیتلر حق” مطرح شد.

هیئت منصفه نیز نشان داده پیام است که در آن برش شوخی در مورد کشتار با گاز کنیسه و با استفاده از یک یهودی را به عنوان یک فوتبال.

جونز, گروه, لندن, منطقه ای سازمان که بعد از نقل مکان به ایالت یورکشایر درشمال انگلستان اذعان نما برای یک عکس ارائه نازی ها-سبک و سلام و برگزاری یک اقدام ملی پرچم در بوخنوالت را در اتاق اعدام در طول یک سفر به آلمان در سال 2016.

او همچنین سازماندهی اعضا و تربیت بدنی.

برش توضیح داده شد در این حکم به عنوان “عضو فعال” از اقدام ملی با تعقیب وکیل مدافع Barnaby جیمسون.

او گفت: نا امیدی با عدم فعالیت در بومی ایالت یورکشایر درشمال انگلستان به رهبری او را به پیوستن به خود را Midlands زیر گروه آن بود که عضویت “مصمم به سرپیچی از ممنوعیت”.

جک از Heathland خیابان در سفال, پایان, بیرمنگام, به نظر می رسد از طریق ویدئو-لینک برای صدور حکم و شرح داده شد توسط آقای Jameson به عنوان عطف به “تقریبا هر Midlands دیدار”.

او قبلا داده شده حبس تعلیقی برای گچ کاری بیرمنگام استون پردیس دانشگاه با لحاظ نژادی-تشدید اقدام ملی پوستر در جولای 2016 که برخی از آنها را بخوانید: “بریتانیا ماست بقیه باید برود.”

جک در نامه ای به قاضی بیان کرد: “من هم پشت من در سمت راست.”

آقای جیمسون گفت: دادگاه Scothern از Bagnall خیابان در ناتینگهام بود: “یکی از فعال ترین اعضای گروه” بود که “نظر رهبری آینده مواد”.

یکی دیگر از اعضای برجسته یک بار مشاهده چگونه Scothern بود “رانده شده خود را به فقر” سفر به عضو جلسات و خود بودجه 1,500 برچسب خواستار یک “راه حل نهایی” – در اشاره به این نازی را نسل کشی مردم یهود است.

جرارد هیلمن دفاع از Scothern توصیف او را به عنوان آسیب پذیر و “تحت تاثیر دیگران”.

یک پنجم مرد دانیل Ward, 28 از برتلی گرین در بیرمنگام التماس کرد گناه را به عنوان یک عضو از اقدام ملی در سال گذشته بود و در زندان به مدت سه سال.

حداکثر تپه QC, مدیر تعقیب عمومی گفت: این گروه بودند “diehards در راه است که آنها فکر می کنم”.

“آنها hark به روز نه تنها ضد یهود, اما هولوکاست رایش سوم در آلمان و آنها را در طرز فکر خود را از کسانی که افراطی نازی ها به گروه ها و latterly نئو نازی ها گروه در آلمان,” او گفت:.

دنبال BBC یورکشایر در Facebook, Twitter و Instagram. ارسال داستان خود را به ایده های yorkslincs.news@bbc.co.uk.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

نرم افزار گرامرلی