ناسا اعلام کرده است که بسته شدن دو موشک تولید و مراکز تست پس از یک مهندس در یک مرکز قرارداد coronavirus بالقوه مخربی بلند پروازانه رویای یک ماه ماموریت سرنشین دار در سال 2024.

هر دو Stennis Space Center, در جنوب می سی سی پی و Michoud مجمع تسهیلات حدود 40 مایل دور در نیواورلئان خواهد توقف عملیات ناسا مدیر جیم Bridenstine گفت: در بیانیه ای در روز پنج شنبه. این حرکت بود به نام “مرحله 4” از ناسا در واکنش به این فاجعه دستورالعمل کنم که تعطیلی کامل و امکانات در شرايط اضطراري.

“تغییر در Stennis ساخته شده بود با توجه به افزایش تعداد COVID-19 موارد در جامعه اطراف مرکز … و یک مورد تایید شده در میان ما Stennis تیم” Bridenstine نوشت و اضافه کرد “در حالی که وجود دارد هیچ تایید موارد در Michoud تسهیلات در حال حرکت است به مرحله 4 با توجه به افزایش تعداد COVID-19 مورد در منطقه محلی است.”

ناسا و پیمانکاران تیم کامل خواهد شد منظم shutdown قرار می دهد که تمام سخت افزار در یک شرایط امن تا زمانی که کار می توانید رزومه.

در حال حاضر دسترسی به مراکز محدود خواهد شد به اسکلت خدمه حداقل مورد نیاز برای نگه داشتن تکنولوژی بالا امکانات امن با همه قبلا تایید شده پروژه های در انتظار نگه داشته تا اطلاع ثانوی.

در حالی که Bridenstine اشاره کرد وجود دارد خواهد بود “اثرات به ماموریت های ناسا” با توجه به تعطیلی, از جمله به کار بر روی Orion spacecraft – طراحی شده برای آوردن فضانوردان آمریکایی به ماه تا سال 2024 – او گفت: سلامت پرسنل باقی مانده یک “اولویت است.”

همچنین در rt.com پنس پاکستان برای بازگشت آمریکایی ها به فضای قبل از تابستان’ به عنوان بوئینگ & SpaceX تقلا برای تحویل… و ناسا به دنبال پشتیبان سایوز صندلی

آژانس مرکز تحقیقات Ames در کالیفرنیا نیز توقیف زیر یک مرحله 4 سفارش پس از دیگری کارمند آزمایش مثبت برای Covid-19 هفته گذشته در حالی که تعدادی از امکانات دیگر – از جمله هوستون مرکز فضایی جانسون – منتقل شده اند به مرحله 3 محدود کردن تعداد کارگران و دیگر کارکنان مجاز در سایت در میان شیوع ویروسی.

فکر می کنم دوستان علاقه مند می شود ؟ به اشتراک گذاشتن این داستان!

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de