نائومی اوزاکا بانک $37 میلیون دلار در یک سال به سر و صدا شاراپووا رکورد بالاترین تا کنون درآمد سالانه برای زنان ورزشکار

ژاپنی آس نائومی اوزاکا, 22 شکسته رکورد ترین زن ورزشکار تا کنون به دست آورده در یک سال با توجه به فوربس پیوستن به رقیب سرنا ویلیامز به عنوان تنها دو زن در فهرست سالانه 100 top sport بگیر.

وجود ندارد و در حال حاضر برگزاری یک گرند اسلم عنوان و لغزش به 10 در تنیس زنان رتبه بندی سابق جهان شماره یک ثبت پر سود ترین سال تا کنون برای یک ورزشکار در سال 2019 درآمد 1.4 میلیون دلار بیش از ویلیامز, فوربس گزارش شده است.

اوزاکا یک سال بود که ویلیامز که در حال حاضر 38 برنده اول خود را مهم عنوان و تازه وارد تنها برداشت او اولین گرند اسلم جایزه هنگامی که او را ضرب و شتم آمریکا در سال 2018 به ما باز نهایی باعث جانباز برای کسب سه کد تخلفات در بد خو را شکست.

روسی, ماریا شاراپووا که بازنشسته شد در اوایل این سال به اسراف beachside خانه در فلوریدا برگزار شد, رکورد قبل از ویلیامز, درآمد کمتر از 30 میلیون دلار در سال 2015 است.

حمل و نقل اعلام کرد در پایان یک هفته زمانی که او به نظر می رسد بر روی جلد GQ ژاپن در یک ماسک قرار می دهد اوزاکا 29th, در فهرست سالانه چهار مکان جلوتر از ویلیامز.

گنجاندن آنها نشان دهنده اولین بار پس از سال 2016 که دو پیوست, بالا 100 پرداخت بالاترین ورزشکاران در جهان که توسط فوربس اگر چه درآمد خود را در حال خاصی به مراتب بیشتر پیشرو بازیکنان تنیس شامل زمانی که لیست کامل نازل شده است در هفته آینده.

راجر فدرر بود بالاترین نان در ورزش در سال گذشته جمع آوری شگفت آور $93.4 میلیون که شامل عظیم حمایت از امثال خط لباس Uniqlo, کسی که با او دارای 300 میلیون دلار قرارداد بلند مدت.

ویلیامز بوده است زن بالا بگير برای هر یک از چهار سال گذشته درآمد بین $18 میلیون و 29 میلیون قبل از مالیات هر سال نیز حدود 300 میلیون دلار از endorsers در طول زندگی حرفه ای طولانی خود.

اوزاکا تا به حال یک افزایش سریع به شهرت و ثروت از جمله همکاری در سال گذشته با وقفه های “ورزشکار توانمند” با نام تجاری شرکت تاسیس شده توسط ستاره بسکتبال LeBron James, که به پایان رسید و هشتم در فهرست سال گذشته با درآمد برآورد از 89 میلیون دلار.

او با اعتراف به اینکه “برای کلمات از دست رفته” زمانی که او به کشف خودش را در یک نایک بیلبورد در خارج از مرکز استیپلز در لس آنجلس که در آن او اغلب به سلامتی جیمز و محبوب NBA تیم لس آنجلس لیکرز.

ورزشی کسب و کار پروفسور دیوید کارتر گفت که اوزاکا را “بزرگ بازگشت”داستان – خانواده اش نقل مکان کرد و از ژاپن به نیویورک زمانی که او سه ساله بود که پدرش سعی به تقلید از پدر ویلیامز, ریچارد, توسط, آموزش تنیس از سن جوان – بخشی جدایی ناپذیر از جذبه برای تبلیغ است.

“برای کسانی که خارج از تنیس جهان اوزاکا نسبتا تازه چهره” گفت: فوربس nodding به تصمیم او به نمایندگی از ژاپن با وجود صرف بیشتر از زندگی خود را در آکادمی تنیس در فلوریدا.

“ترکیب که با اینکه جوان و bicultural – دو ویژگی است که به او کمک کند با طنین جوان مخاطبان جهانی – و در نتیجه ظهور جهانی بازاریابی ورزشی icon.”

اوزاکا به تبدیل شدن به یک قهرمان در هر دو این موارد زمانی که او فراتر از پیشرفت دور چهارم در گرند اسلم برنده 2018 باز ما به عنوان یک 20 ساله قبل از اینکه دوباره در حال ظهور پیروز در استرالیا باز زیر ژانویه.

ساخته شده است که او اولین بازیکن آسیایی برای رسیدن به شماره یک در رتبه بندی به دست آورده و او بیش از 4 میلیون دلار در پول جایزه اگر چه او قصد دارد به نمایندگی از کشور خود را و علامت های تجاری از جمله ما چند ملیتی پراکتر و گمبل در این تابستان بازی های المپیک در توکیو شده اند را در خود نگه دارد توسط COVID-19 بیماری همه گیر.

شاراپووا تعجب خروج و ویلیامز مطرح بازنشستگی ممکن است کار کرده اند و در اوزاکا را به نفع پس از نایک برنده مناقصه جنگ با آدیداس به او عرضه پوشاک پرداخت 10 میلیون دلار برای امتیاز تا سال 2025 است.

در یک امتیازی بود که فراهم شده به امثال شاراپووا آندره آقاسی و جان McEnroe, ورزشی, غول پیکر اجازه می دهد او را به پوشیدن تکه از دیگر حامیان مالی در دادگاه او لباس.

او با استفاده از فرصت به اعتصاب معاملات با مارک های از جمله All Nippon Airways مسترکارت و رامش رشته ساز Nissin غذاهای همه آنها مشتاق به درخواست تجدید نظر به ما تنیس مخاطبان است که یافت شده است که به طور متوسط درآمد خانوار از سنگین $216,000.

شاراپووا که ضرب و شتم ویلیامز برای پیروزی در ویمبلدون به عنوان یک 17 ساله در سال 2004 به بالاترین سطح-پرداخت ورزشکار زن برای 11 سال و بهترین پرداخت می شود ستاره ها در زنان است و همواره بازیکنان تنیس پس از فوربس شروع تدوین مختصر و مفید در سال 1990.

اعلام اوزاکا بود سرنگون ویلیامز موجب ردیف بین برخی از طرفداران. “دستاورد او تنها مربوط به این دلیل که او پیشی گرفته سرنا,” گفت: یکی اشاره به جانبازان باور نکردنی مجموعه ای از 39 گرند اسلم عناوین.

“او یک فرد بسیار بهتر است و بسیاری humbler از سرنا,” پاسخ یک اوزاکا حامی قبل از یک منتقد اشاره کرد: “این جایزه پول بالا رفت.

“من مانند اوزاکا فقط خوب اما او نمی کند در غیر این صورت در متعلق حکم به عنوان سرنا استفی گراف و یا هر بز است. فقط هیچ.”

فوتبالیست ساخته شده تا سه بگیران سال گذشته است. لیونل مسی به پایان رسید بالا با $127 میلیون به دنبال کریستیانو رونالدو بود که بنا به گزارش ها در آستانه تبدیل شدن به اولین ورزشکار تا کنون به کسب درآمد $1 میلیارد دلار در سراسر زندگی حرفه ای خود را در اوایل این سال و نیمار, که گران قیمت ترین فوتبالیست تمام دوران است.

همچنین در rt.com Billionaire boys club: کریستیانو رونالدو به رقیب ثروت از جنگل & Mayweather با تبدیل شدن به اولین فوتبالیست به کسب درآمد $1bn’

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de