مرموز ‘پوتین’ گروه رها گله MAGA-hatted کبوتر در لاس وگاس در اعتراض به Dem بحث

یک گله کبوتر پوشیدن کوچک قرمز کلاه – و یکی با پوشیدن یک مغلوب ساختن پیشی جستن کلاه گیس – منتشر شده توسط یک خودخوانده “زیرزمینی گروه رادیکال” در لاس وگاس در اعتراض به بحث دموکراتیک و حمایت از مغلوب ساختن پیشی جستن.

پرندگان انداخته بودند در روز سه شنبه شب در شهر لاس وگاس در اعتراض به “ورود 2020 بحث دموکراتیک” روز بعد که تماس های خود را به کبوتر ایران به دخالت در حال حاضر (پوتین چه چیز دیگری؟), گفت: در بیانیه ای به رسانه های محلی. شیرین کاری نیز در خدمت “به عنوان یک ژست حمایت و وفاداری به رئیس جمهور تهمت” که در حال برگزاری یک تجمع در لاس وگاس در روز پنج شنبه. این گروه ادعا می کند آنها با الهام از سازمان سیا عملیات Tarcana که در آن آژانس و دوربین های متصل به کبوتر و ارسال آنها را به جاسوسی اتحاد جماهیر شوروی در دهه 1970.

در علاوه بر این به “هوایی اعتراض قطعه,” فیلم پرنده آزاد شد ارسال شده به رسانه های محلی به همراه بیانیه. شوم ویدیو نشان می دهد که پرندگان در قفس bedecked با پرچم آمریکا و تزیین با صدا از آلفرد هیچکاک فیلم ترسناک “پرندگان” که در آن پرندگان به نوبه خود بر روی انسان و شروع به حمله به آنها را. هیچ پرنده حملات گزارش شده در مجاورت انتشار…نشده است.

خود اعلام کرد “زیرزمینی رادیکال گروه” تاکید کرد که آنها خوب مراقبت از خود شیرین کاری کبوتر. عضو گروه “Coo دست لوقا” توضیح داده شده است که استفاده از آنها غیر سمی مژه چسب به ضمیمه لوازم جانبی آنها که سقوط کردن در عرض چند روز و یا در حال حذف دستی زمانی که آنها بازگشت به خود را در لاس وگاس قفس. پرندگان شسته شد با کبوتر مواد شوینده (به طور جدی) به د-گریس آنها و در بسیاری از موارد تا به حال به nursed بازگشت به سلامت.

پوتین می خواهد به ناشناس باقی می ماند آنها گفت: چون در آن “ارزش های آن باعث بیش از افراد مشهور. هدف از این پروژه است که به منظور جلب توجه به این هنر و این پیام نه کسانی که در پشت آن است.” در علاوه بر این به کسانی که اهداف سیاسی روشن “مخمصه کبوتر” جایزه اضافه شده ، در حالی که کبوتر با پوشیدن کلاه کابوی و sombreros قبلا خال در لاس وگاس این گروه نیست مسئولیت آن حوادث.

همچنین در rt.com تکرار آیووا انجمن بافندگی در نوادا به عنوان مشکلات روشن (& نادیده گرفته)

چهار شنبه دموکراتیک بحث را ببینید شش اولیه داوطلبان مبارزه با آن را برای امتیاز مواجه خاموش در برابر تهمت در انتخابات عمومی ماه نوامبر. کسانی که Nevadans که نیست رای اولیه خواهد پارلمانی در روز شنبه برای انتخاب نامزد خود را.

رسانه های اجتماعی تقسیم شد که آیا کبوتر شد یک مثال از مغلوب ساختن پیشی جستن حامیان چرخش لیبرال یا لیبرال چرخش تهمت حامیان.

دیگران از آن پیشنهاد شده بود که روسیه در تمام طول…

فکر می کنم دوستان علاقه مند می شود ؟ به اشتراک گذاشتن این داستان!

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im