مرموز Covid-19 شیوع نیروهای دریایی آمریکا به قرنطینه 116 خدمه در بیمارستان کشتی درمان یک تعداد انگشت شماری از غیر coronavirus بیماران

نیروی دریایی ایالات متحده خارج کرده و بیش از 100 ملوانان از یک بیمارستان کشتی لنگر انداخت در لس آنجلس به کمک این شهرستان در مبارزه با Covid-19 پس از هفت خدمه قرارداد این ویروس کشنده – اما دقیقا چگونه یک راز باقی مانده است.

116 پزشکی, اعضای هیات کشیده شد خاموش USNS Mercy روز سه شنبه آورده و به نزدیکی یک پایه که در آن آنها وارد قرنطینه ستوان راشل Rieger از 3rd ناوگان آسوشیتدپرس گفت و اضافه کرد که هیچ کدام بیمارستان بستری شده است.

بیشتر گیج کننده این است چگونه و در کجا – هفت آلوده ملوانان می تواند برداشت تا ویروس با توجه به این که رحمت را تمام خدمه بیش از 1000 مورد آزمایش قرار گرفت و قبل از پاک کشتی تنظیم کردن برای لس آنجلس در اواخر ماه مارس است. از آن زمان به بعد هیچ یک از ملوانان شده اند مجاز به ترک کشتی.

همچنین در rt.com ما ملوان از تاج زده ناو هواپیمابر ‘تئودور روزولت” می میرد پس از روز در بخش مراقبت های ویژه

هر چند رحمت مستقر شد فشار از لا به بیمارستان ها شلوغ – قصد دریافت غیر coronavirus بیماران به اتاق را در بخش های مراقبت ويژه در اطراف شهر – کشتی گرفته و تنها در برخی از 20 نفر تا به امروز تا حد زیادی با توجه به سخت نظامی پروتکل حاکم است که می تواند درمان را دریافت.

تنها مردم رفتن و خاموش کردن کشتی هستند واقعی بیماران ما شده است درمان پس از آن را بسیار سخت برای ردیابی که این از کجا آمد.

Rieger گفت که دو تا از آلوده پرسنل آمد و در تماس نزدیک با یک تعداد انگشت شماری از بیماران, اما تنها در حالی که با پوشیدن کامل دنده محافظ از جمله عینک و دستکش و N95 ماسک. هیچ یک از کشتی, 20 بیماران دارای آزمایش مثبت برای این ویروس با این حال کارشناسان پزشکی هشدار داده اند که برخی از Covid-19 کیت تست غیر قابل اعتماد هستند و می تواند بازگشت “نادرست منفی” نتایج ترک برخی از اتاق را برای افراد آلوده به لغزش گذشته نمایش.

در حالی که در حال حاضر وجود دارد بیشتر از پاسخ به سوالات به عنوان به چگونه این ویروس ساخته شده است آن را در هیئت مدیره رحمت Rieger گفت: جابجایی از 116 نفر از خدمه را تحت تاثیر قرار نمی کشتی توانایی درمان بیماران – چه تعداد کمی از آنها وجود دارد – و اضافه کرد که نیروی دریایی ارسال خواهد شد برخی از کارکنان به کار در لا تجهیزات پزشکی پس از اتمام 14 روز در قرنطینه.

همچنین در rt.com لس آنجلس مرد تلاش می کند به رام قطار به ‘مشکوک’ نیروی دریایی ایالات متحده در بیمارستان کشتی ‘برای بیدار کردن مردم’

مانند این داستان ؟ به اشتراک گذاری آن با دوستان!

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de