‘زندگی من تقسیم شد و مبارزه با این بیماری’: روسی, ژیمناستیک, ستاره Soldatova باز می شود تا در جنگ پرخوری

روسی, ریتمیک, ژیمناست, Alexandra Soldatova صحبت کرده است در نبرد با پرخوری آشکار است که برای دو سال گذشته زندگی او بوده است “تقسیم بین من مبارزه با این بیماری و زیبا, ورزش, ژیمناستیک.”

چهار بار قهرمان جهان, 21 مجبور شد به انکار رسانه های روسی گزارش هفته گذشته که او پذیرفته شده بود به مسکو بیمارستان پس از اقدام به خودکشی.

روسیه قهرمان ژیمناست, Alexandra Soldatova رد گزارش های او در بیمارستان بستری شد و پس از ‘خودکشی’ (تصویری)

Soldatova صادر شده یک شرکت رد از کسانی که ادعا می کند در یک پیام ویدئویی قدرتمند در روز پنج شنبه و به نظر می رسد برای یک جایزه بزرگ جشن در مسکو در این آخر هفته.

با این حال گزارش های اخیر که منجر به, ژیمناستیک, ستاره که فن های مورد علاقه در سراسر جهان – برای باز کردن در نبرد با پرخوری.

“این داستان رفته در دو سال من تا به حال این رنج. آن را بسیار سخت برای من به صحبت در مورد آن است. در علاوه بر این به مسائل ورزشی – شکستگی و صدمات – من تا به حال یکی دیگر از بیماری است که به طور مداوم تحت تاثیر قرار من” Soldatova در مصاحبه با گفت: TASS.

“من گفت: مربیان در مورد آن تنها در تابستان 2018, من آمادگی خودم را برای چند ماه قبل از من می تواند به آنها بگویید که من واقعا نیاز به کمک.

“این یک بیماری ترسناک. وقتی به من گفت [مربی] آنا Vyacheslavovna [Diatchenko] من صحبت با او را برای سه یا چهار ساعت. ممنون میشم به او و ایرینا Alexandrovna [Viner-Usmanova – رئیس جمهور روسیه ریتمیک ژیمناستیک, فدراسیون,], آنها واقعا از من حمایت.

“هر بار که من رو انتخاب: ورزش و سلامت, من همیشه انتخاب ورزش است.”

Soldatova – که چهار بار قهرمان جهان در دو رشته های مختلف و همچنین موفق به کسب طلا و نقره مدال در مسابقات قهرمانی اروپا – گفت که او تا به حال یافت پناهگاه در ژیمناستیک در حالی که مبارزات خود را با پرخوری خروشان ،

“این غیر ممکن است برای درمان پرخوری به راحتی شما نیاز به برخی پیش نیازها در سطح ژنتیکی این بیماری را به نظر می رسد به هیچ وجه.

“خوشبختانه من به ژیمناستیک است که در چند سال گذشته به من پیشنهاد اوج – آموزش صحبت کردن با مربیان اما در شب من را بر روی خیابان و گریه چون من نمی دانم چه باید بکنید. زندگی تقسیم شد بین من نبرد با این بیماری و این ورزش زیبا.”

در ماه سپتامبر سال گذشته Soldatova آگاهی را از دست داده در یک رویداد در پرتغال منجر به او در حال ترک کردن تیم روسیه که ماه را در مسابقات قهرمانی جهان است.

همچنین در rt.com روسیه قهرمان جهان ژیمناست, Alexandra Soldatova جرقه نگرانی پس از عبور از در رقابت

Soldatova گفت که او تا به حال سعی کردم به خیانت هر نشانه ای که او در تلاش جسمی و ذهنی.

“در دو سال گذشته من صحبت نکرده با کسی در [آموزش] پایه در Novogorsk من به تنهایی رفت و در همه جا به تنهایی در آغاز من حتی نمی دانند که وجود دارد این نوع بیماری من نمی دانم چه شد با من, حتی اگر من درک چیزی درست نبود.

“سلامت من بدتر بود و هیچ کس درک آنچه بود با من,” او گفت:.

ژیمناستیک, ستاره خواست دیگران مبارزه با اختلالات خوردن به اولین مرحله از اعتراف به این که شما باید یک مشکل و کمک به دنبال.

“من می خواهم به هر کسی که مبتلا به پرخوری است که سخت ترین قسمت است و اعتراف به آن و… اما وقتی به من گفت من مربیان آنها یک کوه [پشتیبانی] برای من,” او گفت:.

Soldatova گفت که نبرد او بوده است یکی از نشیب و فراز زندگی و حتی پس از او تا به حال ترک بیمارستان برای درمان سال گذشته او ادامه داد: برای بدتر می کند.

“من در آنجا ماند در بیمارستان دو بار رو درمان نوشیدن مقدار زیادی از ویتامین ها. من به رقابت در مسابقات قهرمانی اروپا در سال 2019 نتایج بودند اما وضعیت سلامت من وحشتناک بود.

“من نمی گفتن Viner در مورد آن برای سلامت ورزشکار بود اما برای من این ورزش بود. اگر او تا به حال شناخته شده است چقدر سخت آن را برای من بود او نمی خواهد به من اجازه داد تا به رقابت بپردازند. اما من خیلی خوشحال به رقابت و من سعی کردم به آن را انجام دهد با عزت.

“پس از قهرمانی اروپا در سال 2019 به من گفت که من آماده به درمان در یک بیمارستان و یا هر کجا که لازم باشد. آنها در بر داشت یک کلینیک برای من اما من در آنجا برای مدت طولانی من به سرعت احساس بهتر و این اشتباه من بود – به من گفت من آماده بود برای آموزش.

“اما پس از آموزش همه چیز بدتر شد و دوباره و [ایرینا] Viner گفت که من باید برای اولین بار به طور کامل بهبود می یابند و احساس اعتماد به نفس بیشتری در خودم و سلامت است مهم ترین چیز است.

“من در آنجا ماند در بیمارستان برای یک ماه من بود که همیشه در تماس با [من مربیان].”

Soldatova حتی نشان داد که او تا به حال موفق به کسب طلا در سال 2018 قهرمانی جهان در بلغارستان – که در آن او ادعا کرد که پیروزی در این تیم و روبان حوادث – در حالی که در وسط فیزیکی مبارزات.

“من از دست رفته مسابقات قهرمانی اروپا در سال 2018 به دلیل شکستگی و بدن من آنقدر شکننده آن را ترسناک,” او گفت:.

“در این نقطه عطف من مبارزه با پرخوری بهبود در یک ماه و در ماه سپتامبر موفق به کسب طلا در مسابقات قهرمانی جهان است.

“شما نمی توانید تصور کنید آنچه که من می بینم وقتی که من نگاه است که مدال. آن را باور نکردنی در تابستان 2018, من به سادگی اعتقاد خودم مثل مربیان انجام داد.”

Soldatova را شامل نمی شد در تیم روسیه برای آخر این هفته جایزه بزرگ مرحله در مسکو اگر چه او حضور در مراسم جوایز – دریافت استقبال گرم از جمعیت – قبل از ظاهر شدن در روز یکشنبه جشن عملکرد.

Soldatova گفت: او در حال گرفتن یک استراحت حرفه ای است و “نه در عجله” با درمان تصدیق کرد که “ورزش حرفه ای و پرخوری سازگار نیست, به ویژه هنگامی که شما نیاز به پر قدرت در بازی های المپیک است.”

او گفت که او مشتاق به بازگشت به آموزش به عنوان به زودی به عنوان او آماده بود.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>