‘من فرشته نگهبان”: فوتبال جهان سوگوار عبور از سابق مارسی جمهور سیم Diouf از Covid-19

فوتبال جهان ماتم است عبور از سابق المپیک مارسی جمهور سیم Diouf شرح داده شده توسط یک بازیکن سابق به عنوان یک “فرشته نگهبان” در سن 68 پس از عقد قرارداد Covid-19.

Diouf درگذشت و در زادگاه خود در سنگال روز سه شنبه پس از سقوط بیمار با coronavirus همان روز باشگاه فرانسوی اعلام کرد او تا به حال شده مبتلا به ویروس است.

Diouf شروع کار خود را به عنوان یک روزنامه نگار قبل از تبدیل شدن به یک عامل دست زدن به بسیاری از بازیکنان مارسی بزرگ لیگ قهرمانان اروپا-برد سمت از سال 1993 از جمله بسیل بلی.

او نیز درگیر با جام جهانی برنده Marcel Desailly به عنوان به خوبی به عنوان سابق لیگ برتر بازیکنان ویلیام گالاس سمیر نصری و Didier Drogba.

بلی پرداخت ادای احترام به فرشته نگهبان در توییتر: “سیم, شده است, من فرشته نگهبان در سراسر زندگی حرفه ای من بسیار خوب ، او صدای منحصر به فرد خواهد بود برای همیشه از دست رفته است.”

Ligue من نیز خود را ارائه تسلیت آنلاین همراه با مارسی که در آن او رئيس جمهور از سال 2005 تا 2009 که مورد ستایش قرار داد یکی از “بزرگ صنعتگران از باشگاه”.

“المپیک مارسی آموخته با غم و اندوه از مرگ از سیم Diouf. پاپ برای همیشه باقی خواهد ماند در دل Marseillais به عنوان یکی از صنعتگران بزرگ تاریخ این باشگاه است. تسلیت ما را به خانواده و عزیزان” مارسی هنوز توییتی.

لیگ من در بیانیه ای گفت: “این Ligue de Football Professionnel آموخته است در این شب با غم و اندوه از مرگ از سیم Diouf در سن 68. روزنامه نگار, عامل, رئیس جمهور Olympique de Marseille از سال 2005 تا سال 2009 سیم Diouf اختصاص داده شده تمام عمر خود را در خدمت فوتبال است.”

“یک عضو LFP شورای اداری از سپتامبر 2007 تا ژوئن 2009, سیم, Diouf یاد می شود به عنوان یک کاریزماتیک و پرشور مدیر.

“در این لحظه بسیار زیاد غم و اندوه برای فوتبال LFP تسلیت خود را به خانواده اش و کسانی که به او نزدیک و به Olympique de Marseille.”

فرانسه نشان دهنده یکی از سخت ترین ضربه از کشورهای اروپایی در طول همه گیر با بیش از 3500 ثبت شده مرگ و میر ناشی از این بیماری است.

همچنین در rt.com منجمد کردن: Khabib Nurmagomedov می گوید: او در گیر روسیه و UFC 249 حرکت می تواند بدون او

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im