‘پدر من است که در واقع افتخار!’ استرالیا انجمن ستاره & ex-راننده مسابقه رنه Gracie می گوید حمایت از خانواده سوئیچ حرفه ای (عکس)

اولین وقت زن Supercars راننده رنه Gracie باز کرده است تا در تصمیم خود برای ترک مسابقه را با نشاط ویدئوها به عنوان یک خصوصی در انجمن درخواست و اصرار او سرمایه گذاری جدید رو حمایت کامل از خانواده اش.

بیشتر بخوانید: “من باید اعصاب فولادی’: روسیه WAG اکاترینا Dorozhko نشان می دهد تهدید به مرگ از طرفداران فوتبال به خاطر من ازدواج یک مرد سیاه و سفید’

انحنا, سبزه, Gracie, بدون ارتباط به معروف سلسله از jiu jitsu پزشکان در ابتدا رز به شهرت در مسیر به عنوان یک راننده در Supercars قهرمانی استرالیا تور مسابقات اتومبیل رانی مسابقات است.

اما استرالیا Gracie محدود بود موفقیت در ورزش و ادعا می کند او به سختی پایان می رسد دیدار در طول هفت سال تصدی خود به عنوان یک راننده که رسوب او تعویض از پشت فرمان به پشت onlyfans paywall که در آن او در حال حاضر بدست آورده عظیم $25,000 یک هفته فروش ویدئو.

“این بهترین چیزی که من انجام داده اند در تمام زندگی” Gracie گفت: اخبار پارسیان استرالیا می باشد.

“این من را در یک موقعیت مالی من هرگز نمی توانست از خواب و من واقعا از آن لذت ببرید.”

ادامه مطلب: از اسم حیوان دست اموز به boardroom: Ex-Playboy گیج کننده تبدیل شده است فوق العاده عامل اقدام به خرید رومانیایی تیم فوتبال

25-سال-در حال حاضر می گوید: او برآورده شدن هر درخواست از طرفداران که پرداخت اشتراک ماهانه برای او لخت-تمام vids اما همچنین فروش کالا اعم از fresheners هوا پین مدالها

“من تقریبا همه چیز را انجام دهد. من هر چه در آن است از مردم درخواست. من فروش این عکس ها و مردم نکته من,” او می گوید.

بیشتر بخوانید: “آنها ناراحت بودند چون من آنها را به نام b*tches’: گلف گیج پیج Spiranac نشان می دهد او را تبدیل تهدید به مرگ به T-پیراهن

Gracie اصرار او ناراحت نیست با هر منفی توجه از درآمد پول برای ارسال کامل کلیپ سکس برای چند grand پاپ: “من خوب با هر آنچه که آنها می خواهم برای تماس با من. من هستم پول خوبی و من راحت با جایی که من در هستم.”

و آن را آسان ببینید که چرا با او کار جدید بودجه تجسم او بنزین سر شور – زرق و برق دار قرمز موستانگ با تقریبا کامل در بدن به عنوان صاحب آن است.

Gracie تصمیم پس از آن او موفق تنها یکی از بالا 10 پایان در 17 مسابقه در طول نهایی سوپر سری 2 فصل. در سال 2015 او همکاری با سوئیس راننده سیمونا د Silvestro و ثبت تاریخ 12th قرار داده شده بهترین پایان در اولین فصل است.

حتی یک قطره را به ردیف دوم مسابقه Super2 سری به ارمغان آورد هیچ شانس و کمبود بودجه ثابت نهایی میخ را در تابوت برای مسابقه حرفه ای و Gracie در حال حاضر تمرکز بیشتر بر دامان رقص به جای بار دامان.

“من در گرفتن نتایج و نمی تواند دریافت کمک های مالی. من سعی کردم به انجام بهترین من, اما آن را به یک نقطه که در آن رویای من رفت,” او گفت: از این مرحله از زندگی حرفه ای او بود که پس از یک سال کار کردن در یک حیاط ماشین.

با وجود طبیعت صریح و روشن از زمان کار Gracie می گوید او حمایت کامل از خانواده, ویژه ترین و غیر منتظره ای از پدر او.

“باور کنید یا نه من پدر این را می داند و آن را پشتیبانی,” او گفت:. “من فکر می کنم شما می توانید می گویند پدر من است که در واقع افتخار به دلیل موقعیت مالی من و آنچه که من شده اند قادر به انجام کار با سایت. شما نگاهی به آنچه من به دست آورد نه آنچه که من انجام شده است یک موفقیت است.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de