وکیل و تنوع مبارز Funke Abimbola می گوید که او دچار “تعصب” هنگامی که او در تلاش برای رسیدن به این حرفه است.

حدود یک سوم از FTSE 100 شرکت هیچ قومی, اقليت ها در تابلوهای خود را گزارش داد.

پارکر بررسی کمیته یافت 31 از 83 شرکت ارائه شده است که اطلاعات مربوط به این دسته است.

Ms Abimbola گفت: “من در بر داشت تعدادی از موانع برای ورود به این حرفه چون من بی نام هستم و یک زن سیاه و سفید و بدون هر گونه شک و تردید.”

او به بی بی سی گفت: “من تا به حال به بیش از 100 تلفن تماس برای به دست آوردن یک پا در درب.

“من با تجربه تعصب و موقعیت که در آن یک زن سیاه و سفید من در نظر گرفته شد بیشتر به شدت بیش از دیگر همکاران. شما به احتمال زیاد متوجه شده و به مراتب بیشتر احتمال دارد به منفی قضاوت در مورد شما اگر شما بخشی از یک اقلیت های قومی.”

پارکر گزارش همچنین نشان داد و حتی پایین تر نمایندگی در سطح انجمن در سراسر FTSE 250 شرکت که در آن 119 از 173 (69%) تا به حال هیچ قومی تنوع.

Workspace diversity

گتی

FTSE 350 قومی هیئت مدیره نمایندگی

  • 8شرکت ها نزدیک به 25 درصد از مدیران از رنگ

  • 172مدیران از رنگ در سراسر شرکت

  • 15مدیران از رنگ که یک صندلی یا مدیر عامل

منبع: پارکر نقد و بررسی گزارش

Ms Abimbola گفت: “این گزارش من جای تعجب نیست. وجود دارد بسیاری از موانع ارشد نقش اقلیت های قومی مشتریان در نظر گرفته شود.”

پارکر کمیته تشکیل شده برای مشورت در تنوع قومی از شرکت تخته انتشار اولین گزارش خود به این موضوع در سال 2017.

در آن زمان 51 از FTSE 100 شرکت تا به حال هیچ قومی نمایندگی در تابلوهای خود را در مقایسه با حدود 33 درصد است. داده ها جمع آوری شده از FTSE 250 شرکت.

این گزارش توصیه می شود که هر FTSE 100 شرکت باید حداقل یک مدیر, رنگ سال 2021 و هر FTSE 250 هیئت مدیره باید انجام همان سال 2024.

برای کمک به سرعت بخشیدن به روند جدید گزارش شده است توصیه می شود که شرکت ها باید:

  • گزارش تنوع قومی خود را تخته
  • در گزارش خود تنوع قومی سیاست ها و فعالیت های با هدف ارائه پارکر نقد و بررسی توصیه های
  • توسعه یک استخر از پتانسیل بالا, قومی, اقلیت رهبران و مدیران ارشد

Ms Abimbola معتقد است که معرفی یک طرح عمل برای کمک به اهداف از اقلیت های قومی نمایندگی کلیدی است.

“وجود چند سازمان در انگلستان که به طور خاص استخدام متنوع استعداد. آنها قدرت لیست هر سال در سراسر بسیاری از استعدادهای بنابراین اگر شما می خواهید به دنبال بام نامزد شما نیاز به کار راه خود را از طریق این لیست است.”

کسب و کار, منشی, Andrea Leadsom گفت: این گزارش نشان داد که “شرکت های بیشتری به انجام” برای جذب کارکنان از سیاه و آسیایی و اقلیت های قومی (بام) پس زمینه.

Ms Leadsom گفت: “من می خواهم در انگلستان به بهترین مکان در جهان برای کار و رشد یک کسب و کار است. تحقیقات به طور مداوم نشان می دهد که تنوع در کسب و کار است نه تنها ضروری برای کار خوب عمل شود اما آنها موفق تر است.

“این دولت پشت کسب و کار و می خواهد آن را به موفقیت در تبدیل شدن بیشتر و متنوع است.”

آرون Batra یک مشاور نقد و بررسی گفت: “ما می دانیم که تغییر معنی دار طول می کشد اما این داده ها به ما می گوید که سرعت جریان تغییر است نه به اندازه کافی سریع به اهداف تعیین شده توسط بررسی است.

“کسب و کار نیاز به ادامه به چالش های سنتی, راه های از کار و میراث مسائل و واقعا بررسی استعداد است که آنها در دسترس در کسب و کار خود را.”

دکتر جیل میلر از موسسه خبره پرسنل و توسعه (CIPD) گفت: “عدم وجود تنوع قومی در بالای سازمانهای غیر قابل قبول است در سال 2020 و اگر چه ما شاهد حرکت در مسیر درست سرعت پیشرفت امروز گزارش ناامید کننده است.

“سیستمیک تغییر مورد نیاز است برای اطمینان از کسب و کار ساختمان متنوع استعداد خطوط لوله تمام راه را از طریق سازمان خود به حمایت دراز مدت تغییر دهید. اقدام بسیار دیر شده و باید یک کسب و کار در اولویت است.”

ترجمه مقاله

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im