دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن جونیور کردم غیر منتظره مقدس درس که پس از رفتن نانسی پلوسی با شیطان مرجع و متوجه شدند که او نمی دانست که در متن مقدس به خوبی به اندازه کافی.

همین جونیور مقدار زیادی از دلایل به توهین پلوسی اما آخرین دیس واقعا ضربه علامت گذاری به عنوان.

“احتمال نانسی پلوسی, دعا برای مغلوب ساختن پیشی جستن در مورد همان است که احتمال شیطان در حال اجرا در اطراف به نقل از کتاب مقدس” Trump Jr. توییتی در پاسخ به یک تصویری از پدرش در ملی نماز و صبحانه انتقاد از افرادی که “استفاده از ایمان خود به عنوان توجیهی برای انجام آنچه آنها می دانند که اشتباه است.”

همین جونیور تلاش برای محکم نگاه داشتن بر روی پدرش سخنرانی — که بسیاری را دیدم به عنوان یک حفاری در برابر پلوسی که در گذشته گفته او نماز می خواند جمهور — کاهش یافت و در آن صورت همانطور که مردم به سرعت به اطلاع او که شیطان می کند در واقع نقل قول کتاب مقدس در کتاب مقدس است.

بسیاری اشاره کرد که این بود که چگونه او در تلاش بود تا دچار وسوسه کردن عیسی مسیح است.

شده اند وجود دارد حتی فکر می کنم قطعه نوشته شده است در مورد شیطان و کتاب از جمله یکی با عنوان “شیطان کتاب مقدس دانش” از وبلاگ نویس مسیحی John Piper.

و قضاوت توسط واکنش به این توییت بسیاری از مردم می دانستند مقدس بهتر از مغلوب ساختن پیشی جستن جونیور “شخص من یهودی و حتی من می دانم که شیطان در واقع نقل قول از کتاب مقدس در یک نقطه” توییتی DC وکیل Bradley P. ماست.

مغلوب ساختن پیشی جستن صحبت کرد تا ایمان خود را پس از در حال اجرا برای رئیس جمهور هر چند منتقدان طولانی شک صداقت خود را هنگامی که گفت: چیزهایی مانند کتاب مقدس خود را “کتاب های مورد علاقه.”

روزنامه نگار جک Morphonios حتی سوال که آیا همین جونیور دانش کتاب مقدس بوده است به دست آورده در بحث مغلوب ساختن پیشی جستن دانشگاه.

اگر دوست دارید این داستان به اشتراک گذاری آن با دوستان!

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de