‘موسیقی بهترین دارو’: ایتالیایی نوازندگان تاریخ اوباش فلش به تشویق ملت در میان coronavirus ترساندن (ویدئوها)

ایتالیایی نوازندگان باید متحد با هم در یک اوباش فلش برای دور کردن ترس و ناامیدی با برخی از موسیقی شاد و تن به این کشور در تلاش برای ضرب و شتم مرگبار بیماری همه گیر کوروناویروس که ادعا کرده بیش از 1200 زندگی سراسر کشور.

با سراسر کشور قرنطینه در محل پس از 10 مارس در از خواب بیدار شدید Covid-19 شیوع ایتالیا است که هنوز هم به ظاهر در تلاش برای انجام بهترین خود را به ضرب و شتم این بیماری در هر راه ممکن – شفا نه تنها بدن بلکه روح نیز هست. حداقل این چیزی است که یک گروه موسیقی از رم گفت: آنها به عنوان تشویق شهروندان خود را برای پیوستن به “رزونانس” موسیقی اوباش فلش و “شکستن سکوت” در نمایش قدرتمند از وحدت و همبستگی.

“موسیقی است که بهترین دارو برای درمان روح و این چیزی است که ما باید در لحظه” 18-قوی گروه نوشت: در این رویداد Facebook صفحه آن را به عنوان نامیده می شود مردم را به باز کردن پنجره های خود را و بازی ساز, آواز خواندن یک آهنگ و یا فقط ایجاد سر و صدا در هر راه که آنها احساس می کنید مناسب است.

اگر چه flash mob بود و کارگردانی صرفا در نوازندگان حرفه ای و در واقع اظهار کاملا مخالف آن را اعتصاب وتر با نوازندگان و خوانندگان انجام در ژانرهای مختلف نه فقط در رم بلکه در سراسر ایتالیا. بسیاری از آنها را و سپس آپلود ویدئوها از موسیقی خود را به سوء استفاده رسانه های اجتماعی.

خواننده اپرا لورا Baldassari تورین با چنگ بازیکن فردریک magliano می و خواننده فدریکو Sirianni در میان شرکت کنندگان که خود را به بالکن و پنجره ها را به اضافه کردن برخی از موسیقی تا جمعه شب. نیز وجود دارد هیچ کمبود و پیانیست saxophonists, flutists و بازیکنان گیتار که به دنبال کت و شلوار.

برخی از مردم شکل گرفته بداهه باند به عنوان آنها انجام شده و با هم بر روی پشت بام خانه های خود را در حالی که دیگران با استفاده از این مناسبت برای نشان دادن تسلط خود را از برخی از ابزارهای غیر معمول.

شهروندان عادی نیز در زمان پیوستن به بداهه در سراسر کشور گروه کر و آواز آهنگ ها به یکدیگر در صحنه های دلگرم کننده.

ایتالیا همچنان در این کشور سخت ترین ضربه رمان coronavirus در خارج از چین که در آن بیماری کشنده نشات گرفته است. ملی تلفات مربوط به ویروس رسما شناخته شده به عنوان Covid-19 رسیده بود 1,266 جمعه شب به 250 نفر فقط در یک روز, با توجه به آخرین گزارش.

همچنین در rt.com ‘ما می آیند از این طریق’: خانه نشین ساکنان در سراسر ایتالیا آواز خواندن با هم به دفع ویروس مستند blues (تصویری)

مانند این داستان ؟ به اشتراک گذاری آن با دوستان!

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de