قتل و خشونت در حال افزایش است در نیویورک به عنوان فیلم نشان می دهد انسان کشته شستن ماشین خود را 92yo زن به طور تصادفی حمله (ویدئوها)

شهر نیویورک گزارش کرده است یک افزایش در قتل و تیراندازی. خبر می آید به عنوان یک مرد کشته شد, در شهر, در حالی که شستن ماشین خود را و 92 سال بود که حمله در ظاهر تصادفی حمله.

“اوایل امروز, افسران پلیس از 75 حوزه در پاسخ به یک تماس از یک مرد به ضرب گلوله در مقابل 334 میلفورد خیابان. هنگامی که آنها وارد آنها کشف 35 ساله مرد با زخم گلوله به گردن” NYPD ارشد از کارآگاهان رادنی هریسون توییتی همراه با تصویری از اخلال حادثه است.

این فیلم نشان می دهد یک مرد پاک کردن تایر اتومبیل خود را زمانی که یک رهگذر متوقف می شود و آتش سوزی یک گلوله به پشت گردن خود را. مرد شستن ماشین خود می افتد و تیرانداز درآمد حاصل خود را به ادامه راه رفتن پایین خیابان. وجود ندارد و شناخته شده انگیزه برای جرم و جنایت است ،

آن را نه تنها خشونت ویدیو بیرون آمدن از شهرستان دریافت کرده اند توجه جدی حاضر به عنوان یک کلیپ از یک به ظاهر تصادفی در حمله به یک زن مسن نیز رفته ویروسی.

این کلیپ نشان می دهد یک جوان سیاه عبور یک زن در خیابان هنگامی که او تبدیل می شود و هل ، سر او را به دقت نتواند یک شیر آتش نشانی به عنوان او می افتد و مهاجم به سادگی خود را ادامه می دهد قدم زدن در خیابان سوم.

رشید Brimmage یک زن 31 ساله رابطه جنسی مجرم شناخته شد و پلیس در این ویدئو و دستگیر شد. او بازداشت شده است بیش از 100 بار در گذشته است.

جنایت بخشی از یک روند در شهر نیویورک است که دیده می شود افزایش در اکثر جرایم خشونت آمیز.

قتل در ماه مارس شد تا توسط عظیم 79.1 درصد از زمان مشابه در سال گذشته. تیراندازی در ضمن افزایش بیش از 60 درصد است. سرقت خودرو و منازل به قصد سرقت نیز بالا رفت.

همچنین در rt.com DoJ بی نظمی: NY دادستان برمن یونان با AG بر مغلوب ساختن پیشی جستن به عنوان تلاش می کند به دور از ردیف

با وجود این جنایت خود را به بیش از 20 درصد است. آوریل نیز شاهد کاهش جرم و جنایت, اما یک چشم انداز مثبت در قتل و دزدی و سرقت خودرو.

هر چند کمیسر پلیس درموت شیا می گوید “نگران” توسط دو رقمی افزایش قتل و دیگر جرایم خشونت آمیز او نقاشی یک تصویر گلگون پلیس هنگامی که آشکار شماره این هفته است.

“من افتخار ما افسران پلیس که چالش های این بار تلاش قابل توجه با شکیبایی و انصاف” او گفت:. “خود ادامه موفقیت در به طور همزمان به مبارزه با جرم و جنایت, تقویت رابطه سلامت عمومی و شیوه های تسهیل تظاهرات مسالمت آمیز نشان دهنده ارزش از اداره پلیس شهر نیویورک و استانداردهای بالای حرفه ما.”

اگر دوست دارید این داستان به اشتراک گذاری آن با دوستان!

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de