قتل بد, نارنجی, مرد بدتر ؟ NYT ‘واقع چکرز’ بهانه ای شایع قتل شرمسار تهمت

نیویورک تایمز را به ظاهر بی اعتنایی آسمان بالا قتل نرخ در شهرهای آمریکا اگر انجام این کار باعث می شود رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن نگاه بد. به بسیاری از رسانه ها تنها حقایق است که مهم هستند که صدمه دیده مغلوب ساختن پیشی جستن.

رئیس جمهور ایالات متحده شناخته شده است bombastic اظهارات مبالغه و سخاوتمندانه استفاده از superlatives. در نزدیک به چهار سال است که ارائه مقدار زیادی از مواد برای روزنامه نگاران به بوسیله اسباب گردنده از ‘واقع چک کردن’ مقالات متقابل بررسی خود وایلدر ادعا می کند در تلاش برای قطع بزرگ تر از زندگی رهبر را به اندازه.

اگر کسی میخواستم بدونم که در چه نقطه ‘داشتن رئیس جمهور’ طول می کشد مقدم بر “دیدن تصویر بزرگتر’ نیویورک تایمز نشان داده است که نقطه در شنبه شب هنگامی که آن را مورد بررسی قرار تهمت ادعا می کند در یک رالی قبل از آن که شب است.

تخلیه در محلی حزب دموکرات به رهبری تهمت گفت: تجمع در Tulsa, اوکلاهما که “نرخ قتل در بالتیمور و دیترویت بالاتر از السالوادور گواتمالا و یا حتی افغانستان.”

بنابراین این بار هم به کار می کنند. مغلوب ساختن پیشی جستن اشتباه بود گفتند خوانندگان چون “بالتیمور و دیترویت را بالاتر از قتل نرخ از گواتمالا و افغانستان اما ال سالوادور را با نرخ بالاتر است. بدون در نظر گرفتن, مقایسه نرخ جرم و جنایت در شهرهای بزرگ که از تمام کشورهای گمراه کننده است.”

بار بود که نه تنها خروجی اخبار به واقعیت بررسی مغلوب ساختن پیشی جستن رالی. سی ان ان شیکاگو تریبون و مرتبط با مطبوعات تمام برداشت خود را از هم جدا لفاظی برای دروغ. در عین حال تنها زمان استفاده خود را جزئی خطا در قتل نرخ به عنوان یک ‘gotcha’ تلافی.

همچنین در rt.com ‘عمدتا صلح آمیز شورش’? رسانه های جریان اصلی داده است تا هر پاره از طرفی بیش از BLM خشونت است. چگونه ضخامت آنها فکر می کنم ما هستند ؟

‘در صورت خود را مغلوب ساختن پیشی جستن!” آنها همچنین ممکن است باید فریاد زد. در عین حال این اعداد برای خود صحبت می کنند: بالتیمور را قتل نرخ نزدیک به هشت برابر بیشتر از افغانستان در 55.8 و 7.1 قتل در هر 100 ، 000 نفر به ترتیب در سال 2017. این ارقام وحشتناک کیفرخواست از مقامات شهرستان به خصوص با توجه به این که افغانستان شده است تحت اللفظی جنگ منطقه برای چند دهه.

و نه بود و این بار تنها خروجی اخبار به نبرد مغلوب ساختن پیشی جستن مبالغه با nitpicking و سوزن. در تلاش برای به تصویر کشیدن مغلوب ساختن پیشی جستن به عنوان یک نا امنی رهبر CNN برداشت خود را از هم جدا بازگویی خود مردد نزول از یک سطح شیب دار در وست پوینت در هفته گذشته اشاره کرد که از رئیس جمهور اختصاص داده شده 1,798 کلمات در روز شنبه به داستان صرف 14 دقیقه و 15 ثانیه در داستان. گسترده تر نقطه البته از دست داده بود در بی معنی نمره-حل و فصل.

مغلوب ساختن پیشی جستن ممکن است bashed در بسیاری از جبهه ها و رسانه ها ثابت کرده اند خود را بیش از تمایل به غذا از آن انتقاد. اما استدلال او در روز شنبه در بیشتر قسمت ها واقع صحیح و آنچه که اتفاق می افتد در بالتیمور و دیترویت یک تراژدی است که توسط هر اندازه گیری. پس نمی توان آن را دوخته بر مغلوب ساختن پیشی جستن شخصا به رسانه های به ظاهر مصمم باش به رئیس جمهور بالاتر از همه چیز رنج می برند در خیابان های امریکا می شود و در این راه از یک داستان خوب.

فکر می کنم دوستان علاقه مند می شود ؟ به اشتراک گذاشتن این داستان!

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de